Четверг, 21 Февраль 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

IMG 6235Муха
 
У Кам'янському 30 грудня пройшов завершальний в 2017 році шаховий турнір вихідного дня. 
 
У Палаці культури "Металург" зібрався ряд найсильніших гравців міста (чотири кандидати в майстри спорту і три першорозрядники). В їх компанії грали також два гостя з обласного центру - майстер спорту Микола Муха і кандидат в майстри спорту Олександр Іванісов.
 
Як і в ряді попередніх турнірів завзята боротьба точилася між найсильнішим шахістом Кам`янського Сергієм Титовим і Миколою Мухою (на фото), повідомив Андрій Козорог. Перше місце з результатом 47 очок зайняв гість з Дніпра. Як і в попередньому турнірі, Микола випередив Сергія знову на одне очко. Третім став багаторазовий чемпіон міста Микола Грицан, який набрав 39 очок. Четверте місце дісталося довго відсутньому в місті Євгену Цуканова (30 очок). П'ятим був Андрій Козорог. Він з 25-ма очками випередив сильного кандидата в майстри спорту з Дніпра Олександра Іванісова (23 очка). Слід зазначити виступ одного з швидко прогресуючих молодих шахістів Кам'янського Сашу Стрельников, який в 11 років показує відмінні результати. У цьому турнірі він виграв одну з партій у переможця змагань, а також здобув перемоги над своїм тренером С.Тітовим, А.Козорогом, Г.Максимівим.
 
З інших шахматних новин потрібно сказати про дискваліфікацію одного з найсильніших гравців міста Святослава Москаленко, а також про бажання знову грати в турнірі вихідного дня восьмикратного чемпіона Кам'янського Володимира Донця. І на закінчення інформація про минулий в кінці грудня в обласному центрі кубок відомого дніпропетровського шахіста Ігоря Ковальова. Там фурор справив першорозрядник з Кам'янського Андрій Козорог. Протягом всього турніру він вів боротьбу за перше місце з майстром спорту Миколою Мухою. І тільки на фініші старший за званням Микола випередив його на пів-очка. Козорог з шістьма очками розділив 2-4 місця. Це великий успіх нашого шахіста, який випередив чотирьох кандидатів і одного майстра спорту. Цікаво, як би закінчилося змагання, якби не відхилив в передостанньому турі Козорог пропозицію Мухи завершити зустріч нічиєю?
 
Текст Віктора Куленко.