Шахісти

На спортивній базі по пр. Конституції,2а 13 травня пройшли змагання з шахів серед спортсменів з особливими потребами.

Серед чоловіків перше місце зі 100 відсотковим результатом виборов Андрій Определяков. Другим став майстер спорту Кирило Іванов. А третє місце дісталося Станіславу Книзі. До речі, всі учасники турніру щиро привітали Кирила Іванова, який нещодавно став дворазовим чемпіоном Європи з шашок серед спортсменів з особливими потребами. А ще наш земляк ввійшов в історію тим, що це був перший континентальній чемпіонат. Серед жінок турнір виграла Марина Сергєйчик. Призерами також стали Наталія Самоукова і Ольга Маркітан.

Переможці і призери отримали медалі та грамоти від Кам'янської організації "Інваспорт".