Карпович

18 березня відбувся IX Одеський міжнародний легкоатлетичний марафон "Self-Transcendence". Крім класичного марафону на 42 км, бігуни змагалися в напівмарафоні (21 км) і на 10- та 2-кілометровій дистанціях.

Відомий кам`янський cтайер Василь Карпович вже вчетверте прийняв в ньому участь. Представник КСЦ "Дніпровець" переміг в віковій категорії 60-69 років, подолавши напівмарафонську дистанцію за 1 годину 29 хвилин. Як повідомив Василь, в його віковій групі змагалися 10 спортсменів. "Погода була погана, дуже заважала ожеледь. Тому не всі добігли до фінішу. Разом зі мною Кам`янське представляв мій двоюрідний брат, 35-річний  Андрій Калинюк. До речі, це був його марафонський дебют. В групі 30-39 років він посів одинадцяте місце, показавши час 3 години 25 хвилин 44 секунди. А в абсолютному заліку Андрій займає 23 строчку фінішного протоколу. Цей старт був дуже важливий для мене перед поїздкою на чемпіонат Європи (16 квітня в Іспанії). Але йому буде передувати ще чемпіонат України серед бігунів-ветеранів, який відбудеться 1 квітня".