Воскресенье, 07 Март 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В манежі СК "Прометей" 18 лютого пройшла першість Кам'янського з легкої атлетики.

Як повідомив тренер ДЮСШ № 3 Віктор Сидорович Андросович, першість проводилася серед спортсменів 2005/2006 і 2007/2008 років народження. "Змагання проходили в трьох легкоатлетичних дисциплінах: біг 30 метрів, стрибки в довжину і висоту. Таким чином ми дали змогу показати свої навички перед обласними стартами наймолодшим спортсменам", - прокоментував тренер.

 

Під час церемонії відкриття спортсменів і тренерів привітав начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк. За вагомий особистий внесок у розвиток легкої атлетики в місті, популяризацію здорового способу життя серед молодого покоління та з нагоди 65-річного ювілею Віктор Андросович був нагороджений подякою управління молоді та спорту.

 

ПРИЗЕРИ

 

БІГ 30 м

 

ЮНАКИ (2006/2005)

1 - Зазовський Єгор
2 - Шех Тимофій
3 - Орлов Кирило

ЮНАКИ (2007/2008)

1 - Ярошенко Тимофій
2 - Строчиков Артем
3 - Луценко Кирило

ДІВЧАТА

1 - Галактіонова Марія
2 - Міссоріна Карина
3 - Цендерович Анастасія

 

СТРИБКИ В ДОВЖИНУ

 

ЮНАКИ (2006/2005)

1 - Зазовський Єгор
2 - Шех Тимофій
3 - Орлов Кирило

ЮНАКИ (2007/2008)

1 - Ярошенко Тимофій
2 - Строчиков Артем
3 - Гарагуля Сергій

ДІВЧАТА

1 - Галактіонова Марія
2 - Міссоріна Карина
3 - Гарагуля Анна

 

СТРИБКИ У ВИСОТУ

 

ЮНАКИ (2005/2006)

1 - Зазовський Єгор
2 - Шех Тимофій
3 - Орлов Кирило

ЮНАКИ (2007/2008)

1 - Ярошенко Тимофій
2 - Строчиков Артем
3 - Гарагуля Сергій

 

ДІВЧАТА

1 - Галактіонова Марія
2 - Міссоріна Карина
3 - Цендерович Анастасія