Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

DSC0825

На стадіоні "Металург" (КСЦ "Дніпровець") 18 червня пройшли дві перші зустрічі турніру "Фінал чотирьох" ПАТ "Дніпровський меткомбінат" з міні-футболу.

Як для поля, на якому не проводяться футбольні зустрічі вже два роки, газон стадіону "Металург" знаходиться майже в ідеальному стані. Глядачів, які прийшли повболівати за свої команди, не бентежила навіть відсутність місць для сидіння. А ще відразу була помітна новинка, яку ініціював голова міської Федерації футболу Едуард Коряк. Вперше колективи з міні-футболу грали не поперек поля, а вздовж (на правій його половині). Апробація пройшла між командами Придніпровського державного металургійного коледжу і конвертерного цеху. Після двох таймів по 20 хвилин кожний, більш досвідчені заводчани перемогли з рахунком 4:1. В наступному матчі зустрічалися футболісти УЖДТ і збірна ККЦ-ТУ-АТЦ-УКП. Незважаючи на чимало гольових моментів, які в більшості створювали залізничники, гра завершилася нульовою нічиєю.

Наступні зустрічі відбудуться 20 червня в середу.
17:00 ККЦ-ТУ-АТЦ-УКП - Конвертерний
17:40 УЖДТ - ПГМК