Четверг, 23 Ноябрь 2017
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дніпряночка

1-2 липня в спортзалі СК "Прометей" пройде відкритий Кубок міста з міні-футболу серед дівчат 2001/2003 року народження.

За призи змагатимуться команди "Дніпряночка" (Кам'янське), ДЮСШ (Петриківка), "Лідер-1" (Полтавська обл.), "Лідер-2" (Полтавська обл.), "Зоря" (Харківська обл.), "Спартак "(Дніпро)," Барселона "(Нікополь).

Змагання проводить міська Федерація футболу за підтримки депутата міськради Ганни Торішньої. Турнір стартує матчем "Дніпряночка" (Кам'янське) - ДЮСШ (Петриківка). Урочисте відкриття Кубка розпочнеться о 16:00. У неділю о 13:00 буде зіграний фінальний матч.

РОЗКЛАД МАТЧІВ

1 липня (субота)

10:30 - "Дніпряночка" - ДЮСШ
11:30 - "Лідер-2" - ДЮСШ
12:20 - "Дніпряночка" - "Лідер-2"
13:10 - "Зоря" - "Лідер-1"
16:15 - "Спартак" - "Барселона"
16:45 - "Спартак" - "Лідер-1"
17:30 - "Зоря" - "Барселона"

2 липня (неділя)

9:30 - "Барселона" - "Лідер-1"
10:20 - "Зоря" - "Спартак"

Півфінали - 11:00 і 11:50
Матч за третє місце - 12:40
Фінал - 13:30