У польському місті Плевіска 5 жовтня стартував кваліфікаційний турнір футбольного Євро-2022 серед юнацьких команд (U19).

У першому матчі п'ятої групи збірна України обіграла команду Мальти - 4:2. На 36-й хвилині відзначився Єгор Ярмолюк, вихованець тренера з Кам'янського Миколи Голика. А відкрив рахунок в матчі на 13-й хвилині з пенальті Михайло Хромей. Ще два м'ячі до свого активу записав Денис Шостак (55, 65).

9 жовтня підопічні тренера Володимира Єзерського зіграють проти Фінляндії, а 12 жовтня - проти Польщі.

Згідно з регламентом, володарі двох перших місць в квартетах і найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця, приєднаються до Португалії в елітраунді кваліфікації. Там будуть виступати 28 збірних, розбитих на сім груп. Переможці складуть компанію команді Словаччини, яка прийматиме фінальну стадію.