Емблема

Новостворена команда "Кам`янське 2023" розпочала сезон чемпіонату України з футболу U-19 з двох нищівних поразок.

Тиждень тому наші земляки дебютували в чемпіонаті України з футболу серед команд U-19. В домашньому матчі кам`янчани поступилися ровесникам з "ОККО-2020" (Харків) з рахунком 2:4. 20 вересня на стадіоні ДЮФШ "Надія" відбувся матч другого туру, в якому гостями був лідер другої групи ФК "Інгулець" (Петрове). І знову господарі програли. І не просто програли, а зазнали нищівної поразки 1:7. Після першого тайму "Інгулець" вів 1:0. Та коли на 58 хвилині у господарів за дві жовті картки був вилучений футболіст, гра пішла в одні ворота. Голи посипалися як з рогу достатку.

Отож, дебютний млинець для кам`янчан виявився занадто глевкий. Два домашні матчі, дві поразки з різницею мячів 3:11. І як результат - передостаннє місце в турнірній таблиці (останнє у харківської команди "Восток" де різниця забитих і пропущених голів 1:10).