Пятница, 13 Декабрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


23 листопада в місті Покров відбувся юніорський чемпіонат Дніпропетровщини зі спортивної акробатики. Крім місцевих спортсменів в змаганнях брали участь команди з Дніпра, Кривого Рогу і Кам'янського (ДЮСШ № 4).

На параді відкриття змагань президент Федерації спортивної акробатики Дніпропетровської області Лідія Секліцька урочисто вручила листи подяки від начальника управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Пшеничникова тренерам, чиї вихованці входять до складу збірної команди України зі спортивної акробатики. Серед нагороджених тренери з Кам'янської ДЮСШ № 4 Лариса Коновалова, Людмила Шапорєва і Анна Романова.

 

МІСЦЯ, ЗАЙНЯТІ СПОРТСМЕНАМИ ДЮСШ № 4

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

 

Куликова Вікторія, Попцова Анастасія (AGE)
Романовський Микита, Ляшевич Анастасія (AGE)
Малишева Анна, Кухта Дар`я, Бабинчук Софія (I розряд)
Савенко Олександр, Пойда Станіслав (II юнацький розряд)

 


ДРУГЕ МІСЦЕ

 

Лабуда Влада, Семенюк Анастасія, Лапшик Софія (I розряд)
Заболотна Анна, Заболотна Дарина, Макаренко Мирослава (КМС)
Пічкур Олексій, Даньшин Микола (КМС)
Петренко Влад, Дем'яненко Софія (КМС)
Тарасюк Анастасія, Савченко Софія (КМС)
Сизоненко Оксана, Дусматова Таміла, Ярославцева Влада (AGE)
Єрьомкіна Діана, Чучман Мілана (I розряд)

 

ТРЕТЄ МІСЦЕ

 

Григор'єва Єлизавета, Потапова Марія, Неділько Дар'я (I розряд)
Караваєв Богдан, Омелянчук Анна (КМС)
Кравченко Артем, Семенчук Максим (КМС)
Носаль Марк, Дерев'янко Максим (КМС)
Лабуда Віталіна, Мединці Злата (КМС)
Пойда Вікторія, Андронова Олександра (КМС)
Лонська Вероніка, Бражникова Марія, Валєєва Кіра (AGE)
Вдовиченков Артем, Рязанов Данило (I розряд).