Понедельник, 17 Декабрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Призери акробати з ДЮСШ 4
 
З 9 по 11 листопада у Львові проходив юніорський Чемпіонат України зі спортивної акробатики, в якому брало участь 180 спортсменів. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №4, які виступали за програмою майстрів спорту, зайняли два перших і одне друге місце, про що пише https://www.facebook.com/groups/sportsacro.dndz/
 
Перші місця у жіночої групи Руслана Звіздун, Богдана Панасюк, Вікторія Демура (тренер Л.П.Коновалова) і жіночої пари Альона Сербінова, Дар'я Кухтій (тренери Л.К.Шапорєва, А.В.Романова).
 
Руслана Звиздун Богдана Панасюк Виктория Демура
 
Алена Сербинова Дарья Кухтий
 
Змішана пара Андрій Василинюк, Вероніка Лонська (тренери Л.П.Коновалова, І.В.Романовська) посіли друге місце.
 
Смешанная пара Андрей Василинюк Вероника Лонская
 
Жіноча група Уляна Левченко, Діана Мостіпан, Анна Малишева за програмою майстрів спорту стала п'ятою. Шосте місце за програмою кандидатів у майстри спорту у жіночої групи Оксана Ярмошенко, Анастасія Тарасюк, Софія Савченко.
 
45984836 2108036255913425 3167299275675664384 n