Акробатика 369531906 6785189824864688 1474749164953147154 n

На базі Кам`янської ДЮСШ № 4, 18-20 серпня пройшли два спортивних змагання зі спортивної акробатики: Чемпіонат Дніпропетровської області серед дорослих, юніорів та юнаків і Всеукраїнський турнір памʼяті відомого тренера, майстра спорту СРСР Г.Горяїнова. За нагороди змагалися: в Чемпіонаті області 96 акробатів із Камʼянського, Дніпра, Кривого Рогу та Покрова; на Всеукраїнському турнірі - 160 спортсменів із дев`яти міст Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Кіровоградської та Миколаївської областей.

Під час параду відкриття, своїм показовим виступом "Ми з України" присутніх привітали спортсмени відділення художньої гімнастики та спортивної акробатики ДЮСШ №4 (хореограф-постановник Ельвіра Вязова).

Після офіційної частини, президенти Дніпропетровської і Кам`янської федерацій спортивної акробатики Ліля Секлицька і Ганна Романова дали старт змаганням, які проводилися за всіма віковими категоріями, починаючи від ІІІ юнацького розряду, закінчуючи майстерами спорту.

За підсумками чемпіонату, вихованці Кам`янської ДЮСШ № 4 посіли 14 перших, 16 других та 15 третіх місць. У представників ДЮСШ № 1 (тренери О.Станіславська, Т.Котова) перше місце у змішаній парі (програма 11-16 років) - Михайло Варенюк/Лілія Макарова та третє місце у програмі першого розряду, яке дісталося жіночій парі Ірина Василенко/Анна Біла.

Майстер спорту СРСР, чемпіон Союзу у чоловічих парних вправах Геннадій Миколайович Горяїнов став засновником школи акробатики у нашому місті. За час своє тренерської кар'єри, він підготував понад сорок майстрів спорту, членів збірної команди області та України. Вихованки Г.Горяїнова Лариса Коновалова, Ганна Романова, Людмила Шапорева, Ірина Романовська, Ірина Крупій продовжують його тренерську справу, працюючи в Кам`янській ДЮСШ № 4.

Після завершення Всеукраїнського турнір памʼяті Г.Горяїнова на рахунку вихованців ДЮСШ № 4 33 золотих, 21 срібна і 9 бронзових нагород.