Восьмого грудня в Запорізької обласній школі вищої спортивної майстерності відбулися змагання з греко-римської боротьби, приурочені до дня народження заслуженого майстра спорту Якова Пункіна, що став першим українським олімпійським чемпіоном (1952 р.). На килимі випробування проходили 150 спортсменів із Запорізької, Дніпропетровської, Черкаської, Харківської областей. Як повідомив тренер Кам'янської ДЮСШ № 3 Євген Лютий, на цей турнір він, разом з Юрієм Нікітенко, возили 12 новачків. Для хлопців це були перші великі змагання. І троє його вихованців стали призерами. Перше місце у ваговій категорії 38 кг зайняв Данило Середа. "Бронза" дісталася Кирилу Матрунічу (25 кг) і Артему Амаяну (47 кг). До кінця нинішнього року борці ДЮСШ № 3 будуть ще змагатися 14-15 грудня в Вільногірську і 16 грудня в Кривому Розі.