Суббота, 28 Март 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Клетка
 
 
У Києві 13-14 жовтня пройшов чемпіонат України з козацького двобою, в якому взяли участь 670 учасників з шістнадцяти областей і міста Києва.
 
Костя Гобов
 
Представники Кам'янського захищали честь не тільки міста, а й Дніпропетровської області. У загальну скарбничку команди бійці Кам'янської ДЮСШ № 1 та клубу "Зевс" завоювали 15 медалей (6+5+4). Всі спортсмени, які посіли під час цього чемпіонату перші-другі місця, потрапили до складу збірної України, яка спочатку виступить 7-8 листопада на Кубку Європи в польському місті Плоцьк, а в середині грудня поїде на Чемпіонат світу до Харкова.
 
Команда ММА
 
 
ПРИЗЕРИ-КАМ'ЯНЧАНИ:
 
 
ПЕРШЕ МІСЦЕ
 
Тимченко В'ячеслав (борня-3)
Прокоф'єв Єгор (борня-1)
Зінченко Владислав (борня-2)
Гобов Євген (герц-3)
Гобов Євген (борня-3)
Гобов Євген (борня-2)
 
ДРУГЕ МІСЦЕ
 
Тимченко Станіслав (борня-2)
Тимченко Станіслав (борня-3)
Гобов Євген (герц-2)
Бута Гліб (борня-2)
Піскун Мирослав (борня-2)
 
ТРЕТЄ МІСЦЕ
 
Піскун Мирослав (борня-3)
Бута Гліб (борня-3)
Зінченко Владислав (борня-3)
Ярий Ярослав (борня-1).