409781988 661580709471359 8503976644399775764 n

Команда Кам'янського спортивного клубу "Бусін-кан" стала третьою у ХIV Всеукраїнському турнірі пам’яті Віталія Кушнірика з кіокушин-кан карате-до, який відбувся 16 грудня в Тернополі. Засновник тернопільської школи карате, тренер збірної України Віталій Кушнірик (1968-2008) виховав чимало чемпіонів та призерів України і Європи.

В цьому році на турнірі зібралося 240 учасників (20 команд) з десяти областей України. Змагання проходили у двох розділах: "куміте" і "ката". Команда Кам'янського спортивного клубу "Бусін-кан" показала гарний виступ та посіла третє командне місце. В копилку команди бійці поклали 10 медалей (6 золотих, 3 срібних, 1 бронзову).

В розділі "ката" серед чоловіків та жінок виступали два тренера клубу "Бусін-кан" Роман Кашира і Влада Демянук, які продемонстрували якісні виступи та посіли два перших місця.