Понедельник, 29 Ноябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

В Одесі 5-6 червня проводився Кубок Світу з козацького двобою.

За титули призерів змагалися 550 учасників з дев`яти країн (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Литва, Молдова, Туреччина, Франція, Україна). Спільними зусиллями збірна України посіла перше місце. Призерами також стали команди Азербайджану і Туреччини. Бійці із Кам`янського в копилку збірної України поклали 16 нагород (7+5+4). П'яті місця посіли Гліб Хвалов і Ілля Фіронов.

Цими змаганнями відділення козацького двобою Кам`янської ДЮСШ № 1 (тренери К.Тимченко, Є.Гобов)  підбило підсумки та пішло на відпочинок, щоб знову зустрітися вже в середині серпня.

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ


ПЕРШЕ МІСЦЕ

-40 кг - Давидюк Дем'ян (борня-3) - 7-9 років
-40 кг - Стогній Єлизавета (борня-2) - 10-12 років
-40 кг - Стогній Єлизавета (борня-3) - 10-12 років
-50 кг - Фіронова Катерина (борня-2) - 13-15 років
-45 кг - Перемитько Микита (борня-3) - 13-15 років
+95 кг - Гобов Євген (герць-1) - дорослі
+95 кг - Гобов Євген (герць-3) - дорослі

ДРУГЕ МІСЦЕ

-40 кг - Давидюк Дем'ян (борня-2) - 7-9 років
+50 кг - Гончаренко Ерік (борня-3) - 10-12 років
-55 кг - Тимченко В'ячеслав (борня-2) - 13-15 років
-60 кг - Удод Таїсія (герць-1) - 16-18 років
-60 кг - Удод Таїсія (герць-2) - 16-18 років

ТРЕТЄ МІСЦЕ

-35 кг - Рибальченко Денис (борня-2) - 10-12 років
-50 кг - Шевченко Ілля (борня-3) - 10-12 років
+50 кг - Гончаренко Ерік (борня-2) - 10-12 років
-55 кг - Калінін Іван (борня-3) - 13-15 років