Среда, 26 Июнь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 DSC0373
 
У Кам'янському театрі ім. Л.Українки 3 жовтня пройшло  велике спортивне свято - 35-річчя ДЮСШ № 4. Зал заповнили діючі спортсмени та їх батьки, ветерани спорту, тренери-викладачі, представники влади.
 
Директор ДЮСШ № 4 Олександр Кирпа вручив грамоти і букети квітів керівникам батьківських комітетів всіх відділень спортшколи за їх неоціненну допомогу в виховному процесі.
 
Міський голова Андрій Бєлоусов подякував Олександру Кирпі за високий професіоналізм, правильний підхід до організації робочого процесу, а також вручив нагороди спортсменам і тренерам-викладачам.
 
Приєднався до привітань і начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Євген Буря.
 
Ведучий святкового заходу зачитав вітального листа на адресу колективу ДЮСШ № 4 від народного депутата України Валентина Дідича.
 
Перед глядачами з показовими номерами виступили спортсмени школи, професійні вокалісти театру. Під час перегляду відеофільму, в якому розповідалося про 35-річний спортивний шлях ДЮСШ, прозвучали вітання випускників школи, які виступають і викладають за кордоном.
 
 
ДОВІДКА
 
* За рішенням міського виконавчого комітету в новому південно-західному районі міста Дніпродзержинська для організації дозвілля та залучення дітей різних вікових груп до активних занять спортом 6 жовтня 1983 розпочала свою роботу дитячо-юнацька спортивна школа № 4.
 
* Спортивний комплекс ДЮСШ №4 налічує три зали: 18х12 м - зал хореографії, 42х24 м - зал для художньої гімнастики та спортивної акробатики, 24х12 м - зал тхеквондо ВТФ. 
 
* ДЮСШ № 4 є базою для проведення Всеукраїнських та міжнародних змагань з видів спорту, семінарів для суддівства.
 
* У 2011 році спорткомплекс ДЮСШ № 4 був внесений до національного реєстру спортивних споруд для проведення в Україні навчально-тренувальних зборів збірних команд України та Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці).
 
* На базі ДЮСШ № 4 працюють відділення тхеквондо, художньої гімнастики, спортивної акробатики, стрибків на батуті та акробатичній доріжці, велосипедного спорту, дзюдо, а також естетичної групової гімнастики, яке відкрилося зовсім недавно.
 
* За 35 років спортивна школа підготувала 85 майстрів спорту України, 750 кандидатів в майстри спорту, понад п'ять тисяч спортсменів масових розрядів.
 
* Щорічно спортсмени ДЮСШ № 4 виступають на змаганнях різного рівня. Багато з них є переможцями і призерами міжнародних і національних змагань, членами національних збірних команд.