Суббота, 23 Февраль 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

optimized 7tyf

 

26 червня біля будівлі Дніпропетровської обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії. У числі нагороджених – четверо переможців з Кам'янського.

Конкурс на здобуття Премії Дніпропетровської обласної ради, що стартував в квітні, проходив вже втретє. Володарем нагороди в розмірі 15 тисяч гривень міг стати кожен активний і цілеспрямований молодий мешканець Дніпропетровщини у віці від 14 до 35 років.

Спочатку на Премію претендували 145 осіб, проте 10 з них не пройшли перевірку поданих документів. Онлайн голосування, в якому десь біля 27000 чоловік проголосували за свого кандидата, звузило коло претендентів до 95 осіб. Остаточним стало рішення журі, яке обрало по 5 переможців в кожній з 11 номінацій. Щасливими власниками головної нагороди – Премії облради, яка присуджується за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійної діяльності та активну участь у розвитку Дніпропетровщини, – стали 55 лауреатів. Четверо з них – кам'янчани:

  • учениця 9-В класу НВО-ліцею НІТ Віра Попруга (категорія «Юні дарування Дніпропетровщини»);
  • журналіст газети «Наш Репортер» Ольга Самойлова і головний редактор сайту «ДНІПРО ЧАС» Дар'я Звягіна (обидві – в категорії «За активну журналістську діяльність»);
  • тренер-викладач секції шашок ДЮСШ №3 Альона Губарєва (категорія «За досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху»).

На заході були показані підготовлені організаторами і продемонстровані на двох великих телеекранах промо-ролики, де кожен володар Премії розповів про свої діяльність, погляди і прагнення. Всіх переможців конкурсу в урочистій атмосфері привітав голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов, вручивши їм сертифікат на отримання матеріального заохочення.

– Сьогодні суспільство визначило чергових 55 лауреатів, – сказав Г.Пригунов. – Я впевнений в тому, що це не перша ваша нагорода в житті, але ще більше я впевнений, що вона точно не остання. Ті люди, які в молодому віці точно знають чого вони хочуть, не змінять свого ставлення до життя, світогляду і завжди будуть розвиватися. Вважаю, що розвиток – це головне в житті людини. Бажаю всім – і сьогоднішнім лауреатам, і тим, хто не потрапив до лав переможців, щоб цей розвиток не зупинявся.