Понеділок, 08 серпня 2022

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27

 

З 12 по 18 червня на острові Мадейра (Португалія) проходитиме чемпіонат світу з плавання серед інваспортсменів. Частина плавців національної збірної команди України продовжує тренуватись у Кам'янському басейні "МіКомп", який ні на день не зупиняв своє функціонування.

Команда інваспортсменів (з ураженням опорно-рухового апарату та недоліками зору) приїхала до Кам'янського на збори в середині лютого. Після початку повномасштабного вторгнення армії РФ до нашої країни, частина команди залишила розташування збірної, а частина залишилася в місті. "У перші дні війни плавці з Києва, Миколаївської та частково Харківської областей поїхала за кордон, - розповідає головний тренер Національної паралімпійської збірної команди України з плавання Геннадій Анатолійович Вдовиченко. - У Кам'янському залишилися хлопці з Донецької та Дніпропетровської областей, а також частина спортсменів із Харківської та Одеської областей. Спортсмени, які поїхали за кордон, продовжують готуватися там. Частина команди веде підготовку до чемпіонату світу, перебуваючи у Полтаві. Таким чином збірна України готується у трьох місцях. Робота ведеться постійно, як належить. Зривів, на щастя, не було".

У Кам'янському продовжують безкоштовно жити і двічі на день тренуватися п'ять спортсменів віком від 17 років та старше. Спортсмени проживають у готелі "Олімпія", харчуються у кафе на першому поверсі. "Сподіваємось, що після закінчення війни всі витрати будуть відшкодовані", - сказав Г.Вдовиченко.

Збірна України на чемпіонаті в Португалії виступатиме в меншому складі, ніж планувалося до війни. "Відібрано лише 23 плавці, всі вони призери чемпіонатів світу. Найтитулованішими з них є Денис Остапченко, Віктор Смирнов, Євген Богодайко, Єлизавета Мерешко, Михайло Сербін, Катерина Денисенко, Яна Бережна, Антон Коль, Кирило Гаращенко, Олексій Федина", - пояснив Геннадій Анатолійович. На жаль один із найвідоміших плавців, безрукий Ярослав Семененко не виступатиме. Після кількох кошмарних тижнів, які Ярослав зі своєю дружиною провели у підвалі будинку в Маріуполі, їм вдалося на машині виїхати спочатку до Запоріжжя, потім до Нікополя і нарешті добратися до Кам'янського. У нашому місті Ярослав потренувався у басейні "МіКомп" та поїхав за кордон.

Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua