Ляп

Часто в коментах на сторінках Фейсбуку можна побачити шедеври написання назви міста Кам`янське. Там є і Камьяньське, і Кам`яньское, і Камнянське, і Кам,ьянське т.п. А тепер перекручування топоніму можна прочитати навіть на сайті одного з поважних видань міста.

Ось так там назвали місто Кам`янське - КАМ`НЯСЬКЕ.

Add a comment

В Дніпровському державному технічному" університеті 22 лютого, пройшли вибори ректора.

Завершився підрахунок бюлетенів. Шляхом таємного голосування на посаду ректора Дніпровського державного технічного університету обрано доктора технічних наук Віталія Михайловича Гуляєва.

Add a comment

 

Рішенням Кам'янської міської ради від 23.12. 2022 768-27/VIII затверджено новий статус нашого закладу освіти - змінено назву Комунальний заклад "Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна" на "Науковий ліцей імені Анатолія Лигуна" Кам'янської міської ради та затверджено Статут Наукового ліцею.

 

 

"Те, про що мріяв Микола Олексійович Наказний разом з командою педагогів та учнів, стало можливим, завдяки копіткій, багаторічній праці педагогічного та учнівського колективів, високим результатам наукової, методичної, освітньої діяльності нашого закладу освіти та за підтримки Кам'янської міської ради й Департаменту з гуманітарних питань.

Станом на 23 січня 2023 пройдено офіційну процедуру реєстрації нашого закладу освіти у новому Статусі!

Тепер тільки уперед, до Перемог, до нових звершень у Науковому ліцеї імені Анатолія Лигуна, у Науковому товаристві імені Миколи Наказного!", - написала на сторінці у Facebook Яна Жучек, адміністраторка групи Науковий ліцей імені Анатолія Лигуна.

Add a comment

 


У місті Кам`янське Дніпропетровської області сталася історична подія.

У Відокремленому структурному підрозділі "Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки" державного вищого навчального закладу "Український державний хіміко-технологічний університет" (колишній індустріальний коледж) відбулася історична подія. Двадцятого липня 2022 року пройшов ПЕРШИЙ випуск бакалаврів за спеціальностями - 015.15 "Професійна освіта" (охорона праці) та 275 "Транспортні технології" (на автомобільному транспорті).

Add a comment

 


Нещодавно було підбито підсумки Всесвітнього фіналу Міжнародної олімпіади креативності "Destination Imagination". До фіналу дійшли дві команди з України. Одна з них – команда учнів Кам’янського технічного ліцею імені Анатолія Лигуна "MozgoBuilders".

Цьогоріч серед 900 команд із 16-ти країн світу кам’янські ліцеїсти увійшли у топ-10, здобувши призове шосте місце в старшому віковому рівні інженерного виклику. За три роки участі України в олімпіаді креативності це найкращий результат.

Переможцями стали: Захар Писаревський (10-Б), Даніїл Антоновський (10-Б), Катерина Кузора (11-А), Богдан Величко (11-А), Андрій Нікіша (11-А), Олексій Паршуков (9-Б) та Михайло Сівак (9-А). Надихала на перемогу, мотивувала та підтримувала учнів їх тренер – вчитель фізики та астрономії технічного ліцею Наталія Петрівна Мірошник.

Експерти з усього світу відзначили командну роботу ліцеїстів зі створення тривимірної будівлі за умовами завдання Всеукраїнського етапу олімпіади та креативне технологічне продовження проєкту під час виконання інженерного завдання на етапі підготовки до світового фіналу протягом червня 2021 року. Окремою увагою експерти та учасники всесвітньої олімпіади відзначили операторську роботу, за яку відповідав Олексій Паршуков.

Add a comment