398601745 1077476040101618 3962194801484557706 n

 

У Києві, 14 листопада були підведені підсумки VI Всеукраїнського конкурсу фото- та відео робіт в рамках національного проєкту "Безпечна країна". Перше місце дісталося фотороботі ліцеїстів з Аулів, що на Дніпропетровщині.

Конкурс був спрямований на привернення уваги підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді;
формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення дітьми та молоддю соціальної реклами "Безпечна країна очима дітей".

За підсумками конкурсу в номінації "Молодь за безпеку дорожнього руху" перше місце посіла фоторобота "Будь помітним - збережи життя" (верхній знімок), авторами якої є  О.С.Мухіна, Л.Б.Сімора, О.В.Поддубна та учні Аулівського ліцею Д.Мартиненко, М.Волошина, Н.Березіна, В.Журавель, М.Лаптєва, С.Поддубна.

Відео https://www.facebook.com/100035176969978/videos/pcb.7231334136897000/1695687637629642

Add a comment

Ляп

Часто в коментах на сторінках Фейсбуку можна побачити шедеври написання назви міста Кам`янське. Там є і Камьяньське, і Кам`яньское, і Камнянське, і Кам,ьянське т.п. А тепер перекручування топоніму можна прочитати навіть на сайті одного з поважних видань міста.

Ось так там назвали місто Кам`янське - КАМ`НЯСЬКЕ.

Add a comment

В Дніпровському державному технічному" університеті 22 лютого, пройшли вибори ректора.

Завершився підрахунок бюлетенів. Шляхом таємного голосування на посаду ректора Дніпровського державного технічного університету обрано доктора технічних наук Віталія Михайловича Гуляєва.

Add a comment

 

Рішенням Кам'янської міської ради від 23.12. 2022 768-27/VIII затверджено новий статус нашого закладу освіти - змінено назву Комунальний заклад "Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна" на "Науковий ліцей імені Анатолія Лигуна" Кам'янської міської ради та затверджено Статут Наукового ліцею.

 

 

"Те, про що мріяв Микола Олексійович Наказний разом з командою педагогів та учнів, стало можливим, завдяки копіткій, багаторічній праці педагогічного та учнівського колективів, високим результатам наукової, методичної, освітньої діяльності нашого закладу освіти та за підтримки Кам'янської міської ради й Департаменту з гуманітарних питань.

Станом на 23 січня 2023 пройдено офіційну процедуру реєстрації нашого закладу освіти у новому Статусі!

Тепер тільки уперед, до Перемог, до нових звершень у Науковому ліцеї імені Анатолія Лигуна, у Науковому товаристві імені Миколи Наказного!", - написала на сторінці у Facebook Яна Жучек, адміністраторка групи Науковий ліцей імені Анатолія Лигуна.

Add a comment

 


У місті Кам`янське Дніпропетровської області сталася історична подія.

У Відокремленому структурному підрозділі "Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки" державного вищого навчального закладу "Український державний хіміко-технологічний університет" (колишній індустріальний коледж) відбулася історична подія. Двадцятого липня 2022 року пройшов ПЕРШИЙ випуск бакалаврів за спеціальностями - 015.15 "Професійна освіта" (охорона праці) та 275 "Транспортні технології" (на автомобільному транспорті).

Add a comment