У Кам`янському пройшов шаховий турнір вихідного дня, переможцем якого став Дмитро Хрестовий.
Шаховий турнір вихідного дня, який пройшов 8 червня в Кам`янському, зібрав доволі сильний склад учасників. Гравці змагалися в прохолодному фойє кіно-концертної зали "Мир". Після тривалої перерви, за дошками з чорно-білими полями можна було побачити п`ятиразового чемпіона міста, кандидата в майстри спорту Сергія Титова і його учня, першорозрядника Олександра Стрельника. Свіжий струмінь в турнірні баталії внесли харків`яни Юрій і Дмитро Хрестові, які з недавніх пір стали приймати участь в міських змаганнях. Набравши 31 очко, переможцем турніру став "камеесник" Дмитро Хрестовий. Його батько Юрій посів третє місце, маючи в активі на 10 очок менше. Олександр Стрельник з 27 очками розташувався між ними. І четверте призове місце у Сергія Титова (14).
Черговий турнір вихідного дня 15 червня обіцяє бути ще цікавішим. Після Чемпіонату України додому повернуться п`ятеро вихованців тренера ДЮСШ № 3 Дмитра Задорожного, і хтось з них обов`язково прийме участь в змаганнях.
На фото: партія С.Титов – Д.Хрестовий
Юний Максим Вітютнєв обігнав шахістів-аксакалів і став першим у відкритій першості Кам`янської ДЮСШ № 3.
У Кам`янському, 26 травня відбулася відкрита першість ДЮСШ № 3 з класичних шахів. В змаганнях прийняли участь 19 гравців. Після дев`яти турів переможцем став Максим Вітютнєв. Шестикласник ліцею № 25 набрав 8,5 очок, і на півтора очка випередив маститих гравців Захара Ємця і Андрія Козорога, які відповідно стали срібним та бронзовим призерами.
Потрібно нагадати, що юний Максим Вітютнєв став займатися шахами в ДЮСШ № 3 у тренера Дмитра Задорожного всього три роки тому, але прогрес є вже чималий. В кінці минулого року він став срібним призероми чемпіонату Дніпропетровської області у своїй віковій категорії і виконав норматив першого розряду. Крім шахів, Макс полюбляє футбол, математику, а ще цікавиться космосом.
Владислав Литвин став переможцем Відкритої шахової першості Кам`янської ДЮСШ №3, що відбулася 4 травня.
Дев`ятнадцять шахістів прийняли участь у Відкритій першості Кам`янської ДЮСШ №3. За шахівницями зустрічались учні спортшколи і їх дорослі колеги. Зіткнулись, так би мовити безшабашні, азартні початківці та розсудливі, мудрі аксакали. Змагання з обрахунком рейтингу FIDE провела суддівська бригада на чолі з Сергієм Ціраковським. За підсумками першості визначились призери серед юнаків та дорослих. В загальному заліку перше місце виборов Владислав Литвин. Учень ліцея № 44 в одинадцятитуровому турнірі набрав 9,5 очок. Цікаво, що чотириразовий чемпіон міста Микола Грицан і Володимир Донець, який шість разів вигравав цей титул, посіли тільки другу і третю сходинки в турнірній таблиці.
Призери серед юнаків
1 - Литвин Владислав (9,5)
2 - Косухін Максим (6,5)
3 - Юрченко Максим (6,5)
Призери серед дорослих
1 - Грицан Микола (9)
2 - Донець Володимир (8)
3 - Ємець Захар (7)
Текст Віктора КУЛЕНКА
На фото: партія Литвин - Грицан
Фотоальбом https://www.facebook.com/photo/?fbid=3812773842379255&set=pcb.7582256628517593&locale=ru_RU
Єлизавета Пацьора, вихованка тренера-кам`янчанина Валерія Полташевського стала третьою в Чемпіонаті України з шахів, який проводиться в Полтаві.
В Полтаві, з 22 по 30 квітня проводиться Чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років (класична гра, швидка гра та бліц). 29 квітня, в турнірі з швидкої гри (рапід) серед дівчат грали 19 шахісток. Бронзову медаль завоювала Єлизавета Пацьора із Петриківки. У вихованки тренера-кам`янчанина Валерія Полташевського в активі шість очок, і вона всього на пів очка відстала від другого місця.
Кам`янчанин Владислав Литвин посів сьоме місце на чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років, який проходив з 8 по 17 квітня в Дніпрі.
На фото: Владислав Литвин.
В приміщенні Дніпровського КСК "Шинник", за чемпіонські титули змагалися 57 гравців (з них 21 дівчина). Збірна Кам`янського була представлена шахістами ДЮСШ № 3, яких тренують Дмитор Задорожний та Дмитро Кір`янов. Змагання проводилися в рапіді (швидкі шах) та бліці (блискавичні шахи). Найкращий результатр серед камянчан показав Владислав Литвин, який в останньому турі поступився чемпіону України і cтав сьомим. Зате Влад може занести в свій актив перемогу над бронзовим призером чемпіонату в "рапіді". Інші члени Кам`янської збірної посіли наступні місця: 13 - Давид Дунаєвський, 17 - Максим Юрченко, 21 - Максим Вітютнєв, 34 - Дмитро Степаненко, 43 - Максим Косухін. В чемпіонаті серед дівчат Надія Губа набрала 4 очка, Катерина Малярова - 3.
"Усі наші шахісти зіграли у свою силу. Було дуже багато сильних суперників. Дівчата змагалися не у своєму віці, їм по 12 років. Але результатом задоволений. Тепер готуємось до чемпіонату України серед гравців до 12 років, що відбудеться у Львові. Боротимемося за найвищі місця", - прокоментував тренер Д.Задорожній.