Другий турнір з волейболу пам`яті тренера Петра Гричука відбувся в Кам`янському.

У Кам`янському, 6 липня проходили змагання з волейболу, присвячені Петру Васильовичу Гричуку. Два роки тому, несподівано пішов з життя тренер команди Дніпровського фахового металургійного коледжу. Фанатично відданий "спорту золота", він активно розвивав волейбол у нашому місті. На шести майданчиках Лівобережної пляжно-паркової зони першого мікрорайону змагалися команди юнаків, дівчат, аматорів, ветеранів, пляжних дуетів з Кам’янського, Дніпра, Верхньодніпровської. хворі на спеку, волейболісти показали видовищну гру. Переможцями як серед дівчат, так і юнаків стали команди з ліцею № 37. У аматорів перемогли представники ДДТУ. Кращу серед ветеранів стала команда гостей з Дніпра. А серед пар з пляжного волейболу першими стали студенти.

3 - "Оріль-лідер"

Волейбольний турнір в честь Дня Конституції України, що відбувся у Кам`янському за участю місцевих колективів і гостей з Солоного та Дніпровського, виграла команда "Шарк".

Традиційне волейбольне свято присвячене Дню Конституції України відбулося 29 червня у Кам`янському. На майданчику пляжної зони лівобережного парку відпочинку був проведений парковий волейбольний мікс-турнір (в команді 2 чоловіка і 2 жінки). Змагання проводилися в рамках фестивалю спорту "Незламний народ - незламної країни". Ініціатор турніру команда "Мустанг" запросила на турнір місцеий "Шарк" та гостей з Солоного і Дніпровського (КПК).

Незважаючи на спеку (якщо температура повітря сягала +35, то можете уявити який був гарячий пісок) та на сильний вітер, команди показали красивий динамічний волейбол. Боротьба за кожен м`яч була дуже гостра і непередбачувана. Як приклад, команда переможниця турніру провела три зустрічі, в двох перемогла та має в пасиві поразку від команди аутсайдера.

Після ігор по колу, перше місце посіла команда "Шарк", другими були господарі турніру волейболісти "Мустангу", третіми Солонянці. Призери були нагороджені медалями та грамотами, а капітан команди-переможниці ще отримав і красивий кубок. Подарунками були відзначені також Дмитро Подріз ("Мустанг") і Маргарита Харченко (КПК), як кращі гравці турніру. Потрібно відзначити бездоганне суддівство Володимира Борисова.

Результати ігор

"Мустанг" - "Шарк" 0:2 (15:21, 16:21)
Дніпровське - Солоне 0:2 (20:22, 9:21)
"Мустанг" - Дніпровське 2:1 (21:17, 17:21, 15:11)
"Шарк" - Солоне 2:0 (21:16, 21:18)
"Шарк" - Дніпровське 1:2 (21:15, 22:24, 8:15)
"Мустанг" - Солоне 2:0 (21:19, 21:13)

Дівчата-волейболістки старшої команди Кам`янської ДЮСШ №2 стали переможницями Кубку закриття сезону, що пройшов 16 червня.

16 червня, в спортзалі Кам`янського ліцею № 15 проходили ігри Кубка закриття волейбольного сезону серед дівчат 2007 року народження і молодші. У турнірі, організованого тренером відділення волейболу ДЮСШ №2 Віталієм Серьогіним, за підтримки адміністрації спортшколи та батьківського комітету відділення, прийняли участь чотири колективи. На майданчику змагалися два склади Кам'янської ДЮСШ №2, а також команди ДЮСШ Царичанки та Магдалинівки. У запеклій боротьбі з різницею у два очки (15:13) перемогу здобула старша команда (2007 р.н.) господарів майданчика. Її, так би мовити, дублери, (2009 р.н.) стали другими. "Бронзу" здобули вихованки тренерки Людмили Макатухи з Царичанки. Призери були нагороджені грамотами та медалями, а всі учасники турніру отримали ще й солодкі призи.

Команда волейболісток Кам`янського "Прометея" посіла третю сходинку в розиграші XXXIII Кубок України з волейболу серед ветеранів, який проходить у Полтаві.

У Полтаві на стадіоні "Динамо", з 6 по 13 червня проходить XXXIII Кубок України з волейболу серед ветеранів фізичної культури і спорту. У змаганнях беруть участь 70 команд з багатьох областей країни у вікових категоріях від 35 років (чоловіки до 80+, жінки до 65+). Стало відомо, що Кам'янська жіноча команда "Прометей" в номінації 55+ вже стала бронзовим призером. Попереду тільки команди "Драйв" із Харкова і столична "Літаючий м'яч". Разом з капітаном команди "Прометей" Ларисою Ковач (на фото друга праворуч), радість перемоги розділили Валентина Калюжна, Ірина Лагода, Світлана Дюбченко, Олена Сухініна, Лілія Здор, Оксана Косяк, Тетяна Курська (на нагороджені Тетяна була відсутня).

"Дякуємо нашим захисникам та захисницям ЗСУ за те, що ми маємо можливість збиратися та грати в нашу улюблену гру. В цей складний для країни час висловлюємо глибоку подяку директору КСЦ "Дніпровець" Руслану Сергійовичу Сіліну за допомогу та фінансову підтримку нашої команди", - сказала Лариса Ковач.

В Кам’янському відбувся четвертий етап змагань Всеукраїнської шкільної ліги "Пліч-о-пліч»", де перше місце посіла команда волейболісток місцевого ліцею інформаційних технологій.

Змагання серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році проходять під гаслом "Разом переможемо". 21 травня, на майданчику Кам`янського ліцею № 40 грали волейболістки чотирох територіальних громад Дніпропетровської області: Кривого Рогу, Глеюватки, Царичанки, Кам’янського. Наше місто представляли дівчата ліцею інформаційних технологій. Зігравши по коловій системі, ліцеїстки-кам`янчанки посіли перше місце. Разом з керівником команди Сергієм Сергійовичем Єлістратовим радість перемоги святкували Ярослава Благодарна, Альбіна Пилипенко, Аліна Шаповалова, Надія Кублицька, Поліна Пустовіт, Аліса Ковда, Марія Іванченко.