Субота, 04 лютого 2023

 

28 січня на спортивній базі Кам`янської ДЮСШ № 4, відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з тхеквондо серед усіх вікових категорій у розділі керугі.

На двох даянгах свою майстерність демонстрували 210 бійців, які представляли дев`ять команд з Дніпра, Кривого Рогу та Кам'янського (134 спортсмена). По завершенню змагань, головний суддя Денис Марченко і секретар Владлен Лобанов констатували, що господарі, команда ДЮСШ № 4 стала першою на чемпіонаті, набагато випередивши суперників у медальному заліку. В її активі 46 нагород (18 перших, 17 других і 11 третіх місць). Друге і третє місця посли гості з Дніпра.

1 - ДЮСШ № 4 (Кам'янське) 18+17+11
2 - МСДЮШОР (Дніпро 8+3+2
3 - СК "Тхеквондо" (Дніпро) 4+3+4

"Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися проводити та приймати участь у змаганнях! Дякуємо батькам спортсменів які постійно їх підтримують, військовій адміністрації Кам'янського району, міській владі, департаменту молоді та спорту Дніпропетровській облдержадміністрації, управлінню молоді та спорту Камянської міської ради. А також всім тренерам, представникам команд, суддям та спортсменам! Бажаємо всім мирного неба та перемоги", - говорить голова Камянської федерації тхеквондо Олександр Кірпа.

Текст Віктора КУЛЕНКА.

 

Add a comment

 

У Івано-Франківську з 30 листопада по 4 грудня пройшли відразу п'ять Чемпіонатів України з тхеквондо ВТФ (кадети, юніори, молодь, дорослі і пумсе), в яких прийняли участь 500 бійців із 15 регіонів країни.

Збірна команда Кам`янської федерації (голова Олександр Кірпа) показала хороші результати. В активі спортсменів, які представляли ДЮСШ № 1 (тр. Катерина Бірковська, Вячеслав Сторчак, Андрій Стовбан), № 3 (Юрій Пальок, Ярослав Пальок) і № 4 (тр. Олександр Кірпа, Кирило Ковдря, Аліна Крістєва, Владлен Лобанов, Роман Курись) 21 нагорода.

ПЕРШЕ МІСЦЕ

до 45 кг - Шульженко Архип (тр. О.Кірпа, К.Ковдря, А.Крістєва) - керугі (кадети)
+65 кг - Брильов Назар (тр. О.Кірпа, К.Ковдря, А.Крістєва) - керугі (кадети)
33 кг - Бойко Богдан (тр. В.Лобанов) - керугі (кадети)
Курись Софія (тр. Р.Курись) - пумсе (особисті виступи)


ДРУГЕ МІСЦЕ

до 68 кг - Кучерява Поліна (тр. В.Лобанов) - керугі (юніори)
Хрієнко Анастасія (тр. В.Лобанов) пумсе-команда (дорослі)
Товстопят Єлизавета (тр. В.Лобанов) - пумсе (дорослі)
Приходько Дарина (тр. В.Лобанов) - пумсе (юніори)
Лантух Євген/Кузів Лілія (тр. Р.Курись) - пумсе (пари)
Курись Софія/Товстопят Єлизавета/Хрієнко Анастасія (тр. Р.Курись) - пумсе (команди)
Кузів Лілія/Міщенко Єлизавета/Приходько Дарина (тр. Р.Курись) - пумсе (команди)


ТРЕТЄ МІСЦЕ

78 кг - Горобець Кирило (тр. К.Бірковська, В.Сторчак, А.Стовбан) - керугі (юніори)
53 кг - Хрієнко Анастасія (тр. К.Бірковська, В.Сторчак, А.Стовбан) - керугі (молодь)
58 кг - Бірковський Олег (тр. К.Бірковська, В.Сторчак, А.Стовбан) - керугі (молодь)
80 кг - Горобець Кирило (тр. К.Бірковська, В.Сторчак, А.Стовбан) - керугі (молодь)
Лантух Євген (тр. Р.Курись) - пумсе (особисті виступи)
Невідомих Микита (тр. Р.Курись) - пумсе (особисті виступи)
Кузів Лілія (тр. Р.Курись) - пумсе (особисті виступи)
Невідомих Микита/Міщенко Єлизавета (тр. Р.Курись) - пумсе (пари)
Бабич Олександр/Лісовець Микита/Лантух Євген (тр. Р.Курись) - пумсе (команди)
Бойчун Аліна/Гаврилова Дарина/Шклярук Олена (тр. Р.Курись) - пумсе (команди)

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo/?fbid=165173246207213&set=a.165173679540503

 

Add a comment

 

У місті Валетта (Мальта) 28 листопада закінчився чотириденний кадетський (12-14 років) чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ.

В складі збірної команди України змагалися і троє вихованці тренерів О.Кірпи, А.Крістєвої, К.Ковдрі із Кам`янської ДЮСШ № 4. Назар Брильов виступав серед бійців вагової категорії понад 65 кг. Учень ліцея № 18 переміг спортсмена із Великобританії та поступився представнику Греції. Михайло Капуста (ліцей № 22) виступав у ваговій категорії до 41 кг. Михайло виграв у тхеквондиста із Греції, але потім програв британцю. Учень колегіуму № 16 Архип Шульженко у ваговій категорії до 45 кг поступився спортсмену із Грузії і завершив змагання чемпіонату Європи.

 

Add a comment

 

В місті Торунь 19-20 листопада проводився Кубок Польщі з Олімпійського тхеквондо серед юніорів (до 17 років).

Поліна Кучерява, вихованка тренерів А.Стовбана, В.Сторчака, С.Остапенка із Кам`янської ДЮСШ № 1, стала призеркою. Змагаючись у ваговій категорії до 68 кг, Поліна провела два переможні поєдинки, і тільки в третьому мінімально поступилася. Таким чином наша землячка стала бронзовою призеркою.

"Ці змаганя були доброю підготовкою до Чемпіонату України, який заплановано провести з 30 листопада по 4 грудня у Івано-Франківську, де Поліна Кучерява представить ДЮСШ № 1", - пояснив тренер Сергій Остапенко.

Потрібно нагадати, що на протязі року дівчина стала переможницею міжнародного турніру, що проводився у Берліні (Німеччина), виборола "бронзу" на етапі Кубку Світу "Polish Оpen" (Варшава, Польща), була учасницею юнацького Чемпіонату Європи (Рига, Латвія) та представляла Україну на Всесвітньому фестивалі "She Runs – Active Girls’ Lead" в Брюсселі (Бельгія).


Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

 

Підбігає до кінця 2022 рік, і одне з останніх крупних змагань зі східного єдиноборства було проведено в Кам`янському.

На базі СК "Прометей" 20 листопада пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ № 3 з тхеквондо "Україна - понад усе", в якому прийняли участь 176 спортсменів в розділі "керугі", та 23 спортсмени в розділі "пумсе", що представляли команди Дніпра та Кам’янського. Змагання проводилися по всім віковим категоріям. Призери були нагороджені медалями та грамотами, а сімдесят один переможець отримав ще й кубки.

Під час церемонії відкриття чемпіонату, керівник відокремленого підрозділу тхеквондо ВТФ у Дніпропетровській області Юрій Пальок вручив подяки та памятні кубки начальнику управління молоді та спорту Едуарду Коряку, директорам СК "Прометей", ДЮСШ № 3 і № 4 Анатолію Івашині, Миколі Маймуру і Олександру Кірпі "Ці нагороди отримали люди, які вносять вагомий вклад у розвиток тхеквондо у місті Кам`янському, проявляють турботу про здоров’я підростаючого покоління, - пояснив Ю.Пальок. - Я дякую Збройні Сили України за те, що вони дають можливість проводити змагання в цей важкий час. Дякую батькам, суддям, тренерам, за те що змагання пройшли чудово. До наступної зустрічі!"

Майже весь світовий час на даянгах проходили поєдинки, за якими спостерігали в розділах "керугі" та "пумсе" відповідно головні судді Денис Марченко і Роман Курись, а також головні секретарі Владлен Лобанов і Андрій Стовбан.

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Кумпан Аріанна (тр. Д.Марченко) - керугі
Кумпан Б`янка (тр. Д.Марченко) - керугі
Мошура Марк (тр. Д.Марченко) - керугі
Соболь Андрій (тр. Д.Марченко) - керугі
Матвієнко Іван (тр. Д.Марченко) - керугі
Стеценко Артем (тр. Д.Марченко) - керугі
Мартинов Андрій (тр. В.Лобанов) - керугі
Бойцанюк Святослав (тр. В.Лобанов) - пумсе
Сумська Мілана/Бойцанюк Святослав (тр. В.Лобанов) - пумсен
Мельник Артем (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Косинський Єгор (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Тищенко Віталій (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Афанасьєва Капітоліна (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Шабанова Ельвіра (тр. К.Ковдря) - керугі
Литвиненко Іван (тр. К.Ковдря) - керугі
Ткаченко Ілля (тр. К.Ковдря) - керугі
Ткаченко Ілля (тр. К.Ковдря) - керугі (змагався в двох категооріях)
Яковлев Богдан (тр. К.Ковдря) - керугі
Литвин Дмитро (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Лінник Богдан (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Бондарєв Максим (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Макашенець Крістіна (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Курило Тимофій (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Щукін Максим (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Товстопят Єлизавета (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Товстопят Єлизавета (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе (пара)
Товстопят Єлизавета (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе (команда)
Приходько Дар`я (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе (команда)
Марченко Максим (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Завгородня Маргарита (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Патрицький Микита (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Флерко Олександр (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Білобородов Іван (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Масліч Олександр (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Якимець Владислав (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Бабич Олександр (тр. Р.Курись) - пумсе
Лантух Євген (тр. Р.Курись) - пумсе
Міщенко Єлизавета (тр. Р.Курись) - пумсе
Раїльченко Аніта (тр. Р.Курись) - пумсе
Лантух Євген/Кузів Лілія (тр. Р.Курись) - пумсе (пара)
Кондратенко Богдан (тр. Р.Курись) - керугі
Литовченко Тимур (тр. Р.Курись) - керугі
Павленко Віталій (тр. Р.Курись) - керугі
Кузів Лілія (тр. Р.Курись) - керугі
Бойчун Аліна (тр. Р.Курись) - керугі


ДРУГЕ МІСЦЕ

Леончук Євгенія (тр. Д.Марченко) - керугі
Зінченко Злата (тр. Д.Марченко) - керугі
Побережний Арсеній (тр. В.Лобанов) - керугі
Сумська Мілана (тр. В.Лобанов) - пумсе
Орел Михайло (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Калюх Данило (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Поповиченко Леон (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Забара Владислав (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Ступак Тимур (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Бурчак Арсен (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Мельников Кирило (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Гроза Кирило (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Барлет Макар (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Мартинович Іван (тр. К.Ковдря) - керугі
Тищенко Олександр (тр. К.Ковдря) - керугі
Приходько Дар`я (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Приходько Дар`я (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе (пара)
Маренич Гліб (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Дворнікова Карина (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Буряк Данило (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Балахашвілі Іване (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Батіщева Єва (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Дузь Марія (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Кучер Артур (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Парфентьєва Вікторія (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Лісовець Микола (тр. Р.Курись) - пумсе
Невідомих Микита (тр. Р.Курись) - пумсе
Кузів Лілія (тр. Р.Курись) - пумсе
Невідомих Микита/Міщенко Єлизавета (тр. Р.Курись) - пумсе (пара)
Лісовець Микола (тр. Р.Курись) - керугі
Волосов Костянтин (тр. Р.Курись) - керугі
Жалдак Єлизавета (тр. Р.Курись) - керугі
Пререкрест Альбіна (тр. Р.Курись) - керугі


ТРЕТЄ МІСЦЕ

Куцький Максим (тр. Д.Марченко) - керугі
Ігнатьєв Саша (тр. Д.Марченко) - керугі
Корнійчук Артем (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Ільєнко Анастасія (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Левицька Анастасія (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Валентюк Алла (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Мартинович Макар (тр. К.Ковдря) - керугі
Мартинович Назар (тр. К.Ковдря) - керугі
Неклеса Михайло (тр. К.Ковдря) - керугі
Ципа Аркадій (тр. К.Ковдря) - керугі
Васильковський Володимир (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Грабський Юрій (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Мельник Матвій (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Пилипенко Павло (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - пумсе
Гроза Мирослава (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - пумсе
Тараненко Данило (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Бородай Костянтин (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Бондарчук Максим (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Снітько Мурат (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Перемитько Кіра (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Гонтар Дамір (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Домченко Іван (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Шалагін Владислав (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Бойчун Аліна (тр. Р.Курись) - пумсе
Пономаренко Ярослав (тр. Р.Курись) - пумсе

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo/?fbid=161703169887554&set=a.161706193220585

 

 

 

 

 

Add a comment
Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Популярное за неделю

січ. 30, 2023 1734 ПІШОВ З ЖИТТЯ КОЛИШНІЙ НАЧАЛЬНИК ДРУГОГО ВІДДІЛУ ПХЗ ТА ОДИН ІЗ ПРОВІДНИХ СПОРТИВНИХ ГІМНАСТІВ КАМ`ЯНСЬКОГО 50-х РОКІВ
На 93 році 27 січня завершив свій земний шлях і пішов у засвіти один із провідних…
лют. 02, 2023 555 В КАМ`ЯНСЬКОМУ БАСЕЙНІ "МІКОМП" СТАРТУВАВ КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ З ПЛАВАННЯ
В басейні "МіКомп", 2 лютого стартував триденний відкритий Кубок федерації плавання…
січ. 29, 2023 271 ВИХОВАНЕЦЬ КАМ`ЯНСЬКОГО ФУТБОЛУ ВЖЕ НЕ Є ГРАВЦЕМ ТУРЕЦЬКОГО КЛУБУ І РОЗМІРКОВУЄ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР`ЄРИ
Вихованець Дмитра Лоїка, футбольного тренера з Кам`янського, Артем Кравець більше не є…
січ. 31, 2023 205 "З ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ" І ОДИНАДЦЯТЬМА НАГОРОДАМИ ПОВЕРНУЛИСЬ ДОДОМУ ГІМНАСТКИ КАМ`ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 5 (фотоальбом)
В обласному центрі 27-28 січня пройшов благодійний турнір з художньої гімнастики "З…
січ. 29, 2023 168 ЗАХАР ЄМЕЦЬ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ШАХОВОГО ТУРНІРУ
В черговий раз Кам`янська кіно-концертна зала "Мир" привітно прийняла шахістів-аматорів,…