Переможцями відкритого Чемпіонату Кам`янського з тхеквондо ВТФ стали команди МСДЮСШОР (Дніпро) і ДЮСШ № 4 (Кам`янське).

На трьох даянках СК "Прометей", 12 травня відбувся відкритий Чемпіонат Кам`янського з тхеквондо ВТФ "Прометей". За нагороди (у двох розділах - керугі та пумсе) змагалися 195 бійців з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей. За підсумками Чемпіонату в керугі перше командне місце посіли представники МСДЮСШОР , на рахунку яких 47 нагород. Друге та третє місця дісталися бійцям Кам`янських ДЮСШ № 4 (36) і ДЮСШ № 3 (34). А ось в розділі пумсе всі три призові місця дісталися спортсменам місцевих спортивних шкіл № 4, № 3 та № 1. Владлен Лобанов (ДЮСШ № 4) отримав приз найкращого тренера. Його вихованці здобули дев`ять золотих медалей. Під час змагань, Ярослав Дрофа (ДЮСШ № 3, тренери Євген і Юлія Свіжевські) отримав значок і посвідчення кандидата в майстри спорту України.