345902603 n

 

У Чернівцях, 5-7 травня пройшов чемпіонат України з UF MMA. В складі збірної Дніпропетровщини призерами стали і бійці Кам`янського.

В октагоні фізкультурно-оздоровчого комплексу "Олімпія" за право бути чемпіонами змагалося більш ніж 250 спортсменів та спортсменок. В збірній Дніпропетровської області прийняли участь 19 спортсменів з різних клубів. Як повідомив тренер Кам`янського клубу "Адреналін" В`ячеслав Нагурний, не всі бійці з нашої області змогли прийняти участь, але їм вдалося привезти загальнокомандну "бронзу".

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Сухорук Данило ("Адреналін")
Кизь Вероніка ("Апгрейд")
Шведа Ілона ("Вікінг")
Дантло Чернецький ("Витязь")
Костенко Ростислав ("Витязь")

ДРУГЕ МІСЦЕ

Повстяний Дмитро ("Витязь")
Капліч Євген ("Вікінг")
Степанцов Дмитро ("Вікінг")
Шоль Олександр ("Вікінг")
Хіноцький Ратмір ("Адреналін")

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Осінний Максим ("Адреналін")
Сокур Ростислав ("Вікінг")

Add a comment

339096819 1659218007842806 1160862694070414567 n

 

В одному з найбільших клубів східної Європи Malevich Night Club, що в центрі старого Львова, 31 березня відбувся грандіозний міжнародний турнір ММА. Одним із переможців став боєць-профі із Кам`янського.

Благодійний міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств (ММА) присвячений пам’яті загиблих героїв, зібрав дев`ять пар професійних бійців. В октагон виходили і два вихованці тренерів Костянтина Тимченко, Євгена Гобова та  Антона Єрмашкевича із Кам`янських ДЮСШ № 1 і клубу "Герць", які змагалися у віковій категорії старше 18 років. Відкривав змагання поєдинок вагової категорії 66 кг між майстрами спорту Станіславом Тиvченко (Кам`янське) і Олександром Ярмаком (Харків). Бій був швидкоплинним. Вже на 25 секунді, Стас больовим прийомом змусив суперника капітулювати. В третій парі, де суперечку вели наш земляк Данило Савченко (61 кг) і киянин Іван Гриценко, все вирішилося в кінці заключного третього раунду теж больовим прийомом. Але не на користь кам`янчанина.

P.S. Зібрані кошти на турнірі підуть на ремонт пошкодженних автівок 67-ї бригади.

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

Kozaki

 


Дев`яти бійцям Кам`янського клубу "Герць" (ДЮСШ № 1) присвоєно спортивні розряди з козацького двобою.

Відповідно до виконання норм і вимог Єдиної спортвної кваліфікації України, наказом № 03.1-р від 15 березня 2023 року спортивний розряд кандидата в майстри спорту України отримали: Богдан Богодюк, Віталій Скала, Гліб Бута, Артем Пономарь, Дарина Оніщенко, Герман Кулініч. Також, перший спортивний розряд тепер мають Денис Рибальченко і Єлизавета Стогній.

Add a comment

 

 

У Дніпровському спортивному комплексі "Олімпійські резерви", 12 березня відбувся Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з ММА.

В змаганнях взяли участь 217 спортсменів, які представляли 21 клуб з Донецької, Харківської, Кіровоградської, Запорізької та всієї Дніпропетровської області. За нагороди боролися і бійці Кам`янського СК "Герць" (ДЮСШ № 1). На рахунку вихованців тренера Антона Єрмашкевича сім нагород (2+4+1). Це дуже гарний подарунок для тренера, якому 13 березня виповнюється 37 років!

"Всі наші призери ввійшли до складу збірної Дніпропетровщини з ММА. Старші спортсмени будуть змагатися в чемпіонаті України, який пройде 8-10 квітня в Полтаві. Молодші, приймуть участь в чемпіонаті країни, що відбудеться в другій половині травня у Вінниці", - пояснив А.Єрмашкевич.

ПРИЗЕРИ СК "ГЕРЦЬ"

ПЕРШЕ МІСЦЕ

44 кг - Рибальченко Денис (14-15 років)
67 кг - Богодюк Богдан (14-15)

ДРУГЕ МІСЦЕ

52 кг - Давидюк Дем'ян (10-11)
52 кг - Онищенко Дарина (14-15)
61 кг - Савченко Данило (18+)
70 кг - Тимченко Станіслав (18+)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

70 кг - Артамонов Гліб (18+)

Текст Віктора КУЛЕНКА.


Фотоальбом https://www.facebook.com/photo/?fbid=1427318028014189&set=pcb.1427318071347518

 

Add a comment


Кам`янчанці Світлані Гоцик, на призвісько "Птаха Фенікс". 26 років. Рівно половину з них займається єдиноборствами. Спочатку був бокс, де Світлана стала кандидаткою у майстри спорту. Потім займалася змішаними єдиноборствами. Ставши чемпіонкою світу в ММА, Світлана Гоцик почала передавати досвід, відкривши свою спортивну залу.

Наразі Світлана проходить відбір у штурмову бригаду.

Сьогодні, коли ворог щодня атакує нашу країну, вбиває мирних жителів, спортсменка не захотіла залишатися осторонь боротьби українського народу з російським окупантом. Коли дізналася, що багато її колег зі спорту приєднуються до штурмових бригад МВС, також вирішила стати на шлях боротьби, - повідомляє  https://www.5692.com.ua/ru/news/3559327/izvestnaa-kamencanka-svetlana-gocik-prohodit-otbor-v-sturmovuu-brigadu?fbclid=IwAR04z5CmUJE_B2j6--K6BPz1d5yuJSuNQ2ZR7l7l0ywiEGMvLTusCVKU4c8

"Маю хорошу фізичну форму, тому випробування на фізичну підготовленість не стало для мене перешкодою. Звичайно, є переживання, але контролюю їх і психологічно готова до боротьби з ворогом. Знаю, що впораюся з ним", - впевнена дівчина.

Світлана розповідає, що хоче докласти максимум своїх сил та можливостей, щоб наблизити країну до перемоги. Її інтерв'ю дивіться на каналі Ютуб https://www.youtube.com/watch?v=TXNShaBhBzU&t=37s

 

Add a comment