1К1

Шестеро бійців Кам`янського CК "Герць" стали призерами чемпіонату Дніпропетровської області з К-1, який проводився 22–24 березня в СК "Прометей".

На рингу Камʼянського СК "Прометей" змагалися 203 кікбоксери з 1️1 спортивних і бійцівських клубів Верхньодніпровська, Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Синельникового, а також представники міст України. Вихованці тренера Антона Єрмашкевича з Кам`янського СК "Герць" посіли шість призових місць.

Чемпіонські титули вибороли Богдан Богодюк, Серафим Корабельський та Дмитро Сисоєв. Срібними призерами стали Богдан Ломакін і Ярослав Саранча. "Бронза" дісталося Дмитру Новикову.

За результатами поєдинків визначився склад регіональної збірної, що представлятиме Дніпропетровщину на чемпіонаті України. Всі призери-камянчани ввійшли до її складу.

Add a comment

830 Тимур

В нвмецькому Дуйсбургу, 10 лютого вихованець Кам'янської федерації кіокушин-кан карате Тимур Колішевський став срібним призером турніру "Samonte Cup".

Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат світу-2024 за версією WKU. Тимур Колішевський виступав у двох розділах: "full-contact" та "kick-light". У full-contact нашому земляку довелося провести поєдинки з неодноразовим переможцем міжнародних турнірів, срібним призером Чемпіонату світу-2023. У розділі kick-light півфінальний поєдинок пройшов проти чемпіона Німеччини з тхеквондо, а у фіналі кам`янчанин дрався проти минулорічного чемпіона світу з кікбоксингу за версією WKU серед юніорів. За результатами виступів Тимур Колішевський посів друге місце, підтвердивши персональну кваліфікацію та отримав доступ на участь у Чемпіонаті світу нинішього року за версією WKU.

Тимур Колішевський займався кіокушин-кан карате з чотирьох років одразу у двох розділах: "ката" (демонстрація техніки) та "куміте" (поєдинки). У 16 років через військову агресію з боку РФ, Тимур був змушений виїхати з України до Німеччини. Перебуваючи під соціальним захистом уряду Німеччини, юнак продовжує здобувати освіту, працювати і займатися спортом. У Німеччині, за місцем проживання Тимура немає секцій з кіокушин-кан карате, тому йому довелося продовжити свої заняття спортом у секції з кікбоксингу. Займаючись кікбоксингом лише півтора року, Колішевський встиг кілька разів стати чемпіоном та бронзовим призером Німеччини.

Автор: Євген Колішевський

416035595 3563987973842140 1944272901879709746 n

В спортивній родині Кам`янського з`явився ще один майстер спорту міжнародного класу.

Це почесне звання наказом № 7631 від 19.12.2023 року присвоєно Валентину Клінову, кікбоксеру спортивно-патріотичного клубу бойових мистецтв "Зевс". За 10 років завзятих тренувань під керівництвом Заслуженого тренера України Олександра Панібудьласка (ДЮСШ № 5), Валентин Клінов двічі піднімався на найвищу сходинку чемпіонатів світу та Європи, виграв титул чемпіона Німеччини, ставав багаторазовим чемпіоном та володарем Кубку України з кікбоксингу ІСКА.

415001856 3563988063842131 4999828137552914403 n

4444444444444405350536 3546059445634993 3040589869602821380 n

В Києві, з 30 листопада по 3 грудня пройшли змагання Кубку України серед дорослих та Всеукраїнський Чемпіонат "На честь загиблих героїв України" серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу ІСКА. На рахунку спортсменів Кам`янського 22 нагороди.

За нагороди змагалися: в Кубку України (КУ) 150 учасників з 18 областей; У Всеукраїнських змаганнях (ВЗ) 325 участників з 34 клубів. Дніпропетровську область представляла команда з восьми спортсменів бійцівського клубу "Зевс" Кам’янської ДЮСШ №5. В активі вихованців Заслуженого тренера України Олександра Панібудьласка 22 медалі (9+8+5).

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ (різні вагові категорії)