123456

Кам`янчанин Владислав Брага в складі команди "Кременчук" вийшов у фінал плей-оф чемпіонату України з хокею.

18 березня відбувся сьомий матч плей-оф півфіналу Чемпіонату України з хокею. Гра була дуже напружена і завершилася лише в овертаймі. "Кременчук" здолав херсонський клуб "Дніпро" 2:1 та здобув путівку у фінальну частину, де його суперником став київський "Сокіл". Перший матч між фіналістами пройшов уже сьогодні, 21 березня. На жаль команда Влада Браги поступилася 0:3. Фінальна серія триватиме до чотирьох перемог однієї з команд.

Довідка

Владислав Брага народився 4 вересня 2001 року у Дніпродзержинську (нині Кам`янське) у відомій хокейній родині. Його батько Сергій Михайлович Брага вихованець ДЮСШ СК "Промінь" являється другим та третім призером Чемпіонатів України (2005, 2006). Влад в шестирічному віці став займатися хокеєм. Він починав свою професійну кар’єру в "Галицьких Левах" в сезоні 2017/18 року. Наступні два сезони провів у херсонському "Дніпрі", потім грав в "Білому Барсі" (Біла Церква). Нині він нападник клубу "Кременчук".

Add a comment

Хокей 9 1912 використано

ЖУРНАЛ "К СПОРТУ" 1912 РІК № 9

Хокей 9 1912

Вийшла в світ перевидана і доповнена книга "Дніпродзержинський хокей". Допоміг у цьому меценат, наш земляк, генеральний директор загальнонаціональної програми "Людина року" Аркадій Райцин. Книга по суті є енциклопедичним довідником хокею в Кам'янському. На 219 сторінках, автори (Ю.Яцина, С.Чурса, А.Бородін) розповіли про історію розвитку цього виду спорту в вигляді історичних довідок, турнірних таблиць, спогадів гравців, тренерів, арбітрів, ілюструючи майже кожну сторінку чорно-білими і кольоровими фотографіями.

L3kGsmPJQ5c

11 февраля на катке, что на площади Калнышевского, состоится хоккейный матч между командами «Криворожские Ястребы» и «Айсберг» (Каменское). Начало встречи – в 14:00. Спортивное мероприятие организовано Благотворительным фондом «Доброта та Допомога» Владимира Дубинского.

В групповом турнире чемпионата мира, который проходит в Праге, команда России проиграла 2:4 хоккеистам США. Накануне, эту игру в штабе сборной России назвали "первым матчем на аттестат зрелости". Экзамен ключевой встречи в своей группе россияне не сдали. Строгие экзаменаторы открыли счет уже на седьмой минуте. Их соперники проигрывали в скорости, не успевая переходить от обороны к атаке. Заокеанские хоккеисты справились со шквалом атак соперника и ушли на первый перерыв при счете 1:0. Но уже на 24-й минуте Белов сравнивает результат. После удаления Медведева, который выбросил шайбу за бортик, россияне остались втроем. Численное преимущество американцы использовали на все сто процентов. Через некоторое время шайба побывала в воротах команды США, но судья ее не засчитал, так как Плотников протолкнул ее уже после свистка. А вскоре Аркобелло выводит американцев вперед 3:1. На 57-й минуте от клюшки американского хоккеиста резиновый кругляш влетает в ворота команды США и разрыв в счете становится минимальный - 3:2. За минуту и десять секунд до конца игры тренер россиян Знарок берет тайм-аут и меняет вратаря на полевого игрока. Американцы выигрывают вбрасывание и бросают шайбу в пустые ворота. Но Малкин спасает команду от очередного гола. И все-таки через 15 секунд Нельсон издали точно попадает в ворота сборной России. После поражения 4:2, Россия отстает от США на три очка.