Пахомова Марія

У Дніпрі, 29 квітня пройшли Всеукраїнські змагання "Ритми Дніпра" зі спортивних бальних танців. Представниця Кам`янського клубу спортивного танцю "Престиж" Марія Пахомова стала призеркою.

На паркеті, звання кращих бальників виборювали понад 800 танцюристів. Золота медаль і кубок дісталися Марії Пахомовій, вихованці тренерів В.Кріпак і К.Кріпак.

Add a comment

26 лютого після тяжкої хвороби пішов з життя Микола Ілліч Дрьомін, член Асоціації бального танцю України.

В Кам’янському Миколу Ілліча знають, як видатного тренера з  бальних танців, без перебільшення можна сказати, що він був засновником школи спортивного бального танцю в нашому місті.

Народився Микола Дрьомін  22 жовтня 1953 року у місті Іваново. У 1978 році почав працювати у Дніпродзержинську, в Палаці культури ім. Горького, де створив ансамбль бального танцю "Елегія". Цей колектив дуже швидко став популярним, здобув звання народного ансамблю, і підтверджував це звання кожні два роки.  Микола Ілліч виховав не одне покоління танцюристів-бальників, в нього вчилися майже всі нинішні керівники колективів бального танцю у Кам’янському.

Після закриття ПК ім. Горького Микола Ілліч вів гуртки бального танцю у навчальних закладах міста, зокрема у школі № 36 (сучасна назва – ліцей № 1). А в останні кілька років – співпрацював із Театром ім. Лесі Українки, спочатку проводив  заняття з бального танцю з акторами, а потім викладав хореографію  для вихованців театральних студій Творчої Майстерні "Гармонія", яка була створена при театрі. Останні два роки Микола Ілліч створив при Майстерні власну студію – Театр танцю "Дзеркало".
Микола Ілліч Дрьомін залишиться в пам’яті своїх учнів, колег, друзів, як людина надзвичайно добра, чуйна, артистична, безмежно віддана своїй справі.

В Дніпрі 2 лютого відбувся міжнародний турнір зі спортивних танців "Winter cup 2020".

В змаганнях прийняли участь і представники Кам`янської ДЮСШ № 1. На їхньому рахунку дві нагороди. Серед сорока учасників в категорії "соло" школа Мілана Омельченко стала срібним призером. "Бронзу" отримав дует Анастасія Вороніна/Микита Білий. Наші танцюристи змагалися ще з п`ятьма парами в категорії "молодь" + "дорослі". За два кроки до п`єдесталу пошани зупинилася Валерія Андрющенко. Дівчина виступала в компанії ще з 26-ма юніорками-солістками в класі "Д".

538094341837763412994458537579139222208512n 5c7e4b962fcae

На початку березня в Харкові пройшов національний чемпіонат зі спортивних танців. Кам'янське на цих змаганнях представляли вихованці танцювально-спортивного клубу "Сокол", викладачами якого є Сергій і Олена Сокол, а також їхній син Сергій Сокол. У молодіжній категорії європейської програми срібними фіналістами стали Владислав Дегтяревський і Поліна Яловенко. В  латиноамериканській програмі вони зайняли п`яте місце в фіналі. Андрій Свідрань і Дарина Петренко також стали  п`ятими, але у фіналі європейської програми. Пари танцівників, серед яких були представники з більшості регіонів України, пройшли 4-5 відбіркових турів до фіналу. У найскладнішій категорії пара ТСК "Сокол"  Анастасії Танасієнко і Юрія Мєшкова впершепройшла в фінал і стала бронзовим призером.

5328072418377627096611955030725881346129920n 5c7e4b8a3480a

Головна 36259871 1082910045183602 8757858647813390336 n

Танцювально-спортивний клуб "Сокол" (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості) на чолі з провідними тренерами танцювального спорту сімейної династії Сокол - Оленою Григорівною, Сергієм Борисовичем і Сергієм Сергійовичем з 20 по 24 червня в місті Червія приймали участь у відкритому чемпіонаті Італії, що являється етапом Кубка Світу.

З тренерами 36187973 1499384310165705 3571913829505826816 n

Чотири дні поспіль виснажливих змагань на паркеті серед найсильніших пар вихованці Центру гідно представили не тільки клуб "Сокол", місто Кам’янське, а й Україну в цілому. Танцювально-спортивний клуб "Сокол" став фіналістм зазначених змагань міжнародного рівня. Можна тільки уявити чого вартує така перемога!