343726784 770859324696669 7277086776215879260 n

 

Анатолій Колєсніков став одним із перших захисників, звістка про загибель яких прийшла в наше місто. 28 квітня, на фасаді школи, де навчався тероборонівець, було встановлено меморіальну дошку на його пам’ять.

Багато теплих слів про захисника було сказано директором закладу освіти та викладачами. Разом з матір'ю загиблого меморіальну дошку відкрив мер міста Андрій Білоусов, повідомляє сайт https://sobitie.com.ua/ukraine/novyny/memorialnu-doshku-zahyblomu-zakhysnyku-anatoliyu-kolyesnikovu-vstanovyly-na-litseyi-no16-u?fbclid=IwAR2oRm01tvFfgB1LoIQ00fZdIwlbAmCIKy4BBaptekmw6LB_dOWjOP8GNHY

"Сьогодні десятки тисяч захисників боронять нашу країну на фронті. На жаль, війна забирає найкращих синів та доньок країни. Наше завдання – зберігати пам’ять про тих, хто віддав найцінніше – своє життя, заради того, щоб ми могли жити у вільній та незалежній країні. Анатолій Колєсніков був учнем цієї школи, на відмінно навчався, займався спортом. Ми завжди будемо пам’ятати його подвиг, як і інших захисників нашого міста і країни. Вічна їм пам’ять і шана", – сказав міський голова.

"Він не міг вчинити по-іншому, – каже мати Анатолія, Оксана. – Я розумію, що сьогодні ми – не одна така родина, але хочу сказати: ми повинні продовжувати жити гідно в пам’ять о тих, хто загинув, хто не пожалів життя, щоб ми продовжували жити далі. Дякую всім! Я вважаю, що дошка на школі, де навчався Толя, – не тільки для нас. Це пам’ять всім загиблим, всім, хто поклав своє життя. Я вірю в нашу Перемогу. Слава всім загиблим героям і тим, хто стоїть на захисті сьогодні".

Анатолій був заступником начальника КП "Муніципальна варта" Ірпінської міської ради. З перших днів війни служив у Теробороні м. Ірпінь. 5 березня він разом зі своїм товаришем Олександром Можейком потрапив під обстріл ворога. Вдома його чекала вагітна жінка.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували присутні пам’ять бійця.

Add a comment

 

У річницю повномасштабного російського вторгнення в Україну, 24 лютого відбулося відкриття меморіальної дошки на честь старшого лейтенанта Владислава Горбоноса. Її встановили на фасаді ліцею № 21 (школи), що на лівобережжі міста, повідомляє https://nashreporter.com/uk/node/44879

Пам’ять захисника України вшанували секретар Кам’янської міської ради Наталія Ктітарова, директор Департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева, батьки та рідні Героя, воїни Нацгвардії, голова ГО "Родини загиблих Героїв м. Кам’янське" Олександр Самойлович, колишні однокласники та педагоги.

"Важко говорити про втрати, але коли із життя йдуть зовсім молоді, говорити важко і боляче вдвічі, – сказала директор ліцею №21 Лариса Головаха. – Прощаючись на порозі школи, він обіцяв повернутися живим і відсвяткувати разом Перемогу. Але цього не сталося..."

"Владислав спокійним, впевненим поглядом, викарбуваним в граніті, буде кожного дня зустрічати та проводжати багато поколінь ліцеїстів. Він був взірцем та тепер зіркою з небес осяє нам шлях! Вічна пам’ять Героям України!" – йдеться у повідомленні закладу освіти.

 

Довідка: Владислав Горбонос народився 13 грудня 2000 року в нашому місті. Закінчив Національну академію Національної гвардії України у 2022 р. Лейтенант загинув 12 листопада минулого року на Харківщині від несумісних з життям поранень, отриманих під час участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії.

Відео https://www.youtube.com/watch?v=q9CRY4qWFPo&feature=emb_logo

 

Add a comment

 

У День Збройних Сил України у Кам'янському на базі загальноосвітньої школи № 25 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого учасника АТО/ООС Олега В'ячеславовича Павлюка. Вшанувати пам'ять героя прийшли представники громадської організації "Патріот-2015", члени сімей загиблих, педагогічний колектив та учні школи.


Міський голова Андрій Білоусов висловив співчуття та слова подяки мамі загиблого Тамарі Іванівні Павлюк. "Тисячі українців щодня захищали та продовжують захищати нашу країну, стоять на сторожі територіальної цілісності та незалежності України. На жаль, війна забирає найкращих. Десятки кам'янчан не повернулися додому живими, серед них Олег Павлюк. Молодий хлопець, який із честю виконував свій обов'язок та героїчно загинув у лютому 2015 року в бою поблизу Дебальцевого. Для нас його вчинок назавжди залишиться яскравим прикладом патріотизму та мужності", - сказав мер.

Add a comment

 

 

У Кам'янському фаховому музичному коледжі 3 листопада 2021 року відбулася церемонія відкриття пам'ятної дошки видатному українському композитору, Герою України, заслуженому діячу мистецтв Мирославу Михайловичу Скорику (1938–2020).

Add a comment

ПАМ`ЯТНИЙ ЗНАК

 

 

Недавно ми, працівники трамвайного управління, зібралися на мітинг з нагоди відкриття ювілейного пам`ятного знака. Біля в`їзду на територію депо №1 на п`єдестал був встановлений вагон старого зразка, що останнім проїхав вулицями міста. Дніпродзержинців тепер перевозять трамваї тільки чехословацького виробництва.

Місцину, де всановлено пам`ятний знак і п`єдестал з вагоном, прикрасили 15 ялинок, висаджених там напередодні. Трамвайники дружно потрудилися, благоустроюючи територію. А над проектом пам`ятного знака працювали робітники нашої ремонтно-будівельної дільниці (майстер І.Г.Кривенко), відділу механіка (майстер В.В.Бережний), служби колій (начальник В.І.Полторацький) та багато інших. Автор проекту - маляр ремонтно-будівельної дільниці Д.Г.Поляков.

Церемонію відкриття пам`ятного знака зняли на плівку учасники нашої аматорської кіностудії "Світанок".

Л.Панасенко, голова профспілкового комітету трамвайного управління.
Фото В.Шаповалова.
"Дзержинець" 6 нгрудня 1985 року.

Add a comment