453456

Вихованки Кам`янської дитячо-юнацької спортивної школи № 4 тричі піднімалися на п`єдестал пошани на відкритому чемпіонаті зі спортивної акробатики у Луцьку. Турнір тривав з 20 по 22 квітня.

У Волинській ОДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Луцька зі спортивної акробатики. Упродовж трьох днів за нагороди змагалися 130 учасників різного віку із семи областей. Спортсмени демострували вміння в парних та командних номінаціях. Камʼянське представляли вихованки тренерів Лариси Коновалової, Юлії Азізової та Катерини Киприч з ДЮСШ №4. Наші землячки посіли два других та одне третє місця.

Срібні медалі отримали: жіноча група в складі Єлизавети Григорʼєвої, Дарʼї Неділько, Олександри Трухан, які змагалися за програмою кандидатів у майстри спорту України та жіноча пара - Кіра Валєєва, Вікторія Киприч (за програмою І розряду). Нагороди з бронзовим відблиском дісталися жіночій групі - Віолетта Невгамонна, Ксенія Шиш, Діана Саненко (за програмою І розряду). Окремо відзначили тренерів за вклад в розвиток акробатики.

Add a comment

434015946 7628458353871160 6738335393454864872 n

Анна Омелянчук і Богдан Караваєв з Кам`янської ДЮСШ № 4, на чемпіонаті України зі спортивної акробатики, який пройшов у Вінниці 26-29 березня, отримали три нагороди.

З 26 по 29 березня Вінниця приймала Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих. За нагороди змагалися 96 акробатів, які представляли спортивні клуби із семи областей та столиці. В Чемпіонаті прийняли участь і шестеро вихованців тренерів Ганни Романової і Людмили Шапорєвої з відділення спортивної акробатики Кам`янської ДЮСШ №4. Змішана пара Богдан Караваєв - Анна Омелянчук тричі піднімалася на п`єдестал пошани. Наші земляки стали другими у багатоборстві (на фото), та у фінальних балансовій і динамічній вправах посіли треті місця.

Шостими стали дуети Поліна Погребняк - Олександр Савенко та Богдан Хорошилов - Станіслав Пойда.

42497699акроб

У Вінниці, з 21 по 24 лютого проходив всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики, де кам`янчани посіли перше місце.

На килимі свою майстерність демонстрували 150 учасників з восьми областей та столиці України. Акробати змагалися в чотирьох групах вікових категорій від 10 до 23 років. Золоті медалі серед спортсменів 12-18 років завоювали вихованці Кам`янської ДЮСШ № 4 Олександр Савенко/Поліна Погребняк. Також в актив команди, яку тренують Людмила Шапорева, Ганна Романова, Віктор Хайманов можна занести виступи акробатів серед кандидатів в майстри спорту, які посіли два п`ятих місця (серед жіночих дуетів - Марія Пікінер/Олександра Пікінер; трійок - Ангеліна Шабанова/Уляна Шабанова/Таїсія Горбенко) і шосте - Дар'я Омеленчук/Софія Савченко/Софія Дем'яненко.

26-29 березня наші спортсмени будуть змагатися у Чемпіонаті України, який пройде знову у Вінниці.

422092 n

У Кривому Розі, 7-8 лютого пройшов чемпіонат Дніпропетровської області зі стрибків на акробатичній доріжці, де кам`янчани посіли чотири призові місця.

Як завжди у змаганнях приймаи участь спортсмени з Дніпра, Камʼянського та Кривого Рогу. Всього за нагороди боролися півсотні акробатів. Команду Кам`янської ДЮСШ №4 (тренери Ірина Крупій, Тетяна Андронова, Віктор Хайманов) представляло 14 спортсменів, які за підсумками посіли чотири призові місця. Срібну медаль виграв Макар Кругляк. "Бронза" в активі Валерії Лещенко та двох тезок Максимів - Павленка і Добродзія.

422836587 3564569730423162 397732386295 n

В манежі ДЮСШ №4, 26 січня відбувся Чемпіонат Кам`янського зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих.

Майже місяць продовжувался канікули. І от нарешті в новому році відбулися перші календарні змагання. За нагороди боролися 22 найсильніші спортсмени, які розіграли медалі серед майстрів спорту, кандидатів у майстри та першорозрядників. Після виконання обов`язкових програм, стали відомі всі призери.

Наступними змаганнями стане Чемпіонат області зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих, який відбудеться у Кривому Розі 7-8 лютого.