Спортсмени Кам`янського змагалися в Чемпіонаті і Кубку України зі спортивної акробатики, де здобули ряд нагород.

У Вінниці, з 26 по 30 червня одночасно проходили Кубок та Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної акробатики. За нагороди вели суперечки 237 акробатів з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Черкаської області та міста Київ. В змаганнях приймали участь і вихованці відділень спортивної акробатики ДЮСШ № 1 (тренери Т.Котова, О.Станіславська) та ДЮСШ № 4 (тренери Л.Коновалова, Л.Шапорєва, А.Романова, Ю.Азізова, К.Киприч, Е.Вязова). В активі кам`янчан є медалі всіх гатунків. В Чемпіонаті перше місце посіла змішана пара Михайло Варенюк, Лілія Макарова (ДЮСШ № 1). Серед перших розрядів срібні медалі здобули Ангеліна Шабанова, Ульяна Шабанова, Таїсія Горбенко (ДЮСШ № 4). "Бронза" дісталася жіночому дуету Вікторія Киприч, Кіра Валеєва (першорозрядниці ДЮСШ № 4). Медалі такої ж проби в Кубку України виборола змішана пара з ДЮСШ № 4 Олександр Савенко/Поліна Погребняк як у багатоборстві так і у балансовій вправі.