У Дніпрі, 8-9 червня відбувся чемпіонат області з настільного тенісу. За нагороди змагалися спортсмени 2013 року народження та молодше. Призерів визначали в особистих розрядах серед дівчат і хлопців, а також у всіх парних розрядах - дівчата, хлопці і мікст. Вдало виступили вихованці Кам’янської ДЮСШ № 1, в активі яких три призові місця. В особистих змаганнях срібну і бронзову медалі вибороли відповідно Вікторія Корнієнко та Марія Гомілко. Парі Ярослава Гедз (Кам'янське)/Дар`я Якименко (Кривий Ріг) не було рівних на чемпіонаті.

Завідомо президента Федерації настільного тенісу Дніпропетровської області Олександра Дювбакова.

444444444444444444444444444410306418 3216924418613782 7331800344336714275 n 1

У Дніпрі, 9 грудня пройшов Відкритий обласний турнір з настільного тенісу "Новорічні зустрічі". Кам`янчани посіли сім призових місць.

Вихованці тренерки відділення настільного тенісу Кам`янської ДЮСШ № 1 Надії Гедз показали доволі непогані результати. В активі хлопців і дівчат три перших місця, стільки ж других та одне третє, які вони посіли в турнірах серед гравців 2012 і 2014 років народження та серед дорослих.

385431680 1256473351731322 8430313860653598235 n

В спортивній залі Кам`янського професійного ліцею, 30 вересня пройшли змагання з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю. Переможцями стали Ольга Маркітан і Олександр Катана.

Як повідомив начальник Кам`янського "Інваспорту" Юрій Коновалов, щорічно восени в професійному ліцеї проводиться турнір з настільного тенісу cеред інвалідів. За медалі і грамоти, встановлені "Інваспортом" змагалися чоловіки і жінки. Перше місце серед чоловіків виборов Олександр Катана. Друге посів Анатолій Грабовий. Максим Горенний став третім. У жінок наqкращий результат показала Ольга Маркітан. Друге і третє місця відповідно дісталися Катерині Здор та Яні Здор.

385436532 1256473215064669 3958882073906792370 n

Люлька

В селі Андріївка, що на Львівщині, 23-24 серпня відбувся традиційний міжнародний турнір з настільного тенісу на честь Анатолія Строкатова, найтитулованішого українського тенісиста. Кам`янчанин Юрій Люлька став срібним призером.

Змагання проводилися в дев`яти чоловічих та п`яти жіночих категоріях. В категорії 2011/2012 років народження одинадцятирічний Юрій Люлька, вихованець Надії Гедз з Кам`янської ДЮСШ № 1 посів друге місце. Наш земляк провів 12 зустрічей, зазнавши всього три поразки.

Теніс7

З 7 по 11 червня, в селі Андріївка (Львівська область) відбувся Чемпіонат України серед мінікадетів 2012 року народження та молодші (U11) з настільного тенісу "Прудкий м`яч". В складі команди юнаків Дніпропетровської області бронзову нагороду отримав Юрій Люлька з Кам`янського.

В Академії Віктора Дідуха, дівчата та юнаки розіграли комплекти нагород в командних, парних, змішаних парних та особистих розрядах. Серед шістнадцяти команд юнаків (65 тенісистів) збірна Дніпропетровщини стала бронзовою призеркою. По ходу турніру, команда Дніпропетровської області-1 з рахунком 3:0 перемогла суперників Вінницької та Львівської областей. Але у півфіналі поступилася "всуху" столичним тенісистам, які і стали чемпіонами. Друге місце у збірної Черкащини. Бронзові медалі і дипломи отримали дніпряни Марк Вороной, Єлисей Кім, Фадей Малишко та кам`янчани Артем Осипов і Юрій Люлька (вихованці тренерки ДЮСШ № 1 Надії Гедз).

Команда дівчат Дніпропетровщини в складі кам`янчанок Люби Радиш, Ярослави Гедз, Мілани Козиряцької та Арини Гаєвської з Вільногірська в призери не попала, але набула необхідного змагального досвіду.

До речі, в збірній нашої області ще грали кам`янчани Федір Марчук і Роман Тамілін.