Субота, 04 лютого 2023

 

Важкий та похмурий 2022 рік залишився в минулому, але в спортивному житті Кам`янської федерації кіокушин карате були моменти, якими можна пишатися.

"Через військову агресію з боку РФ, багато моїх фаворитів були змушені покинути Україну: Крючкова Аліса, сестри Нахмедова Емілія та Фатіма, Шрамченко Каміла, Гезберг Максим, а також мій син Колішевський Тімур, - розповідає тренер Євген Колішевський. - Фактично мені прийшлося формувати нову команду лідерів, яка не зважаючи на незручні умови тренування, прийняла у другій половині 2022 року активну участь у змаганнях місцевого, обласного та міжнародного рівнях.

На відкритому чемпіонаті Дніпра з кіокушин карате, який проводився 2 жовтня успішно виступили:
1 місце - Лельотко Станіслав, Косяченко Qjcbg, Бердник Андрій, Бреславець Ярослава;
2 місце - Героєва Олександра, Федота Анна, Бреславець Єва, Канаєв Єгор, Гурін Олександр, Казаков Антон;
3 місце - Оплаканець Софія, Гієнко Тимофій, Шкарупа Богдан.

На Чемпионаті Европи з кіокушин карате за версією WKB, який проводився 12-13 листопада в Дембиці (Польща), прийняли участь Бреславець Єва, Бреславець Ярослава та Бердник Андрій. Усі спортсмени виступали на Чемпіонаті Європи вперше. Незважаючи на дуже високий рівень конкуренції, кожен учасник гідно виявив себе під час своїх поєдинків. За результатами Бреславець Ярослава зайняла третє місце.

На відкритому Кубку Дніпра з кіокушин карате, який проводився 2 жовтня переможцями та призерами стали:
1 місце - Лельотко Станіслав;
2 місце - Федота Анна, Канаєв Єгор, Бердник Андрій, Юрченко Олександр;
3 місце - Оплаканець Софія, Химич Максим.

В результаті участі у Всеукраїнському турнірі пам'яті Віталія Кушніріка, який проводився у місті Тернопіль 18 грудня успішно виступили:
1 місце - Бреславець Єва;
2 місце - Бреславець Ярослава, Неклеса Катерина.

За результатами участі у традиційному відкритому Кубку "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ", який проводився у Кам’янському 24-25 грудня успішно виступили:
у розділі "ката"
1 місце - Хмарук Максим, Косяченко Йосип, Бреславець Єва;
2 місце - Дорофєєв Платон, Бреславець Ярослава, Оплаканець Софія;
3 місце - Гієнко Тимофій, Канаєв Єгор, Прядко Дмитро, Машошина Анастасія.

у розділі "куміте"
1 місце - Химич Максим, Кармазін Олександр, Косяченко Йосип, Шкарупа Богдан, Прядко Ірина, Героєва Олександра, Троян Олександр;
2 місце - Гієнко Тимофій, Дубина Лука, Буркацький Мирон, Шилков Олександр, Берник Мирослава, Юрченко Олександр;
3 місце - Гурін Олександр, Шилков Ярослав, Прядко Дмитро, Казаков Антон, Федота Анна, Берник Андрій;

Крім того, за результатами Кубку "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ", призи за найкращу техніку отримали Косяченко Йосип, Бреславець Єва (у розділі "ката"); Химич Максим, Троян Олександр (у розділі "куміте").

Ми продовжуємо приймати всіх, хто бажає стати сильним та сміливим. Графік та умови занять можна дізнатися у відповідального тренера Євгена Колішевського за телефоном – 067 681 13 16".

 

Add a comment

 

На нещодавньому Кубку Кам`янського "Шлях до майстерості" з Кіокушин-кан Карате, учень гімназії № 12 Костянтин Шостак став призером.

Під час проведення традиційного відкритого Кубку "Шлях до майстерності" з Кіокушин-кан Карате, на татамі свою майстерність демонстрували спортсмени рiзних вікових категорій. Змагаючись серед своїх однолітків, своєю чіткою манерою виконання демонстраційних поєдинків відрізнявся невеликого зросту чорноволосий хлопчина. "Це наш новачок Костя Шостак. Він влітку з батьками переїхав з окупованого Маріуполя і зараз навчається в четвертому класі гімназії № 12, - пояснив його тренер Олександр Наконечний. - З дитинства Костянтин Шостак був непосидою, дуже рухливою дитиною. Батьки зрозуміли, що його терміново треба віддавати до секції бойових мистецтв. Так хлопчик з чотирьох років почав займатися Kудо (стиль карате), ставав призером міських змагань. Після переїзду в Кам`янське, батьки по інтернету знайшли секцію Kіокушин кан Kарате в ліцеї № 13 і він почав тренуватися у нас".

Тренер Олександр Наконечний одразу помітив чимало позитивних якостей у юного спортсмена, і запропонував вихованцеві готуватися до виступів у Кубку Кам'янського "Шлях до майстерості". "У Кубку Костя провів три поєдинки, два з яких були переможними, та став бронзовим призером. Мама розуміє всю важливість спорту у дитячій психіці під час цієї непростої ситуації. Тому всіляко допомагає сину. Вона залишилася дуже задоволеною виступом Кості на останніх змаганнях", - говорить тренер.

Окрім карате, Костянтин Шостак захоплюється 3D-моделюванням та японським мистецтвом орігамі.

"Костик дуже стресостійкий боєць, вихована і працьовита дитина. Мені дуже хочеться, щоб родина Шостак якнайшвидше повернулася до себе на батьківщину, і щоб ми бачилися з Костиком не лише на всеукраїнських, а й на міжнародних змаганнях", - закінчив нашу коротку бесіду Олександр Наконечний.

На фото: К.Шостак і його тренер О.Наконечний.

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

 

 

У Кам'янському в кінці минулого року, пройшов традиційний відкритий Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ" з кіокушин-кан карате.

У турнірі, що проводився два дні, взяли участь 139 бійців з Кам'янського, Дніпра та Харкова: "ката" – 46 спортсменів, "куміте" - 93. За підсумками змагань, призи за найкращу техніку у розділі "ката" отримали: Косяченко Іосіф, Аберніхін Артем, Скрипник Артур, Ткаченка Артем, Орлова Катерина, Бреславець Єва. У розділі "куміте": Захарчук Артем, Іванов Андрій, Попов Ярослав, Химич Максим, Ромащенко Данило, Троян Олександр, Корольков Михайло, Гелич Павло, Кривченко Володимир, Носач Роман, Чорний Сергій, Шульга Артем. З результатами Кубку "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ-2022" можна ознайомитися на сайті www.kyokushinkan.dp.ua

"ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ" - ТРАДИЦІЙНИЙ ТУРНІР КАМ`ЯНСЬКОГО


Традиція проводити Кубок міста для вихованців міських секцій з кіокушин-кан карате народилася ще 2001 року. Спочатку ці змагання проводилися як Кубок Дніпродзержинська. За результатами змагань найкращій секції вручався "Кришталевий кубок". У 2004 році "Кришталевий кубок" було вручено секції гімназії №39, де він зберігається зараз. З 2005 по 2007 рік через організаційну кризу, спортивно-масову діяльність федерації було зупинено. У 2007 в результаті вибору нового керівництва та поновлення роботи федерації, традиція проводити підсумковий Кубок відновилася. З 2010 року ці змагання називаються Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ". З 2015 року ці змагання проводяться у розділах "ката" (демонстраційна техніка) та "куміте" (поєдинки). За результатами змагань найкращі спортсмени отримують окремий приз "За найкращу техніку".

"Вперше ми відкриваємо традиційний Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ" хвилиною мовчання, це пов'язано з тим, що багато наших старших вихованців, а також батьки дітей, що займаються, беруть участь у військових діях, борються за незалежність і цілісність України, - розповів Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате. - У 2022 році нам довелося працювати в непростих умовах, це пов'язано з військовою агресією з боку Російської Федерації. Багато спортивно-масових заходів довелося скасувати через запровадження в Україні воєнного стану. Завдяки зусиллям керівництва федерації та тренерського складу нам вдалося відновити роботу секцій, підготувати вихованців до виступів на змаганнях, організувати традиційний підсумковий Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ».

ВАЖЛИВО ПРОДОВЖУВАТИ РОБОТУ З ДІТЬМИ НАВІТЬ В УМОВАХ ВІЙНИ


Сьогодні в Україні нема спокійних місць. Сигнали "повітряної тривоги" звучать по всій країні. Через руйнування об'єктів критичної інфраструктури всі населені пункти живуть у режимі обмеженого споживання електричної енергії. У той же час, незважаючи на вкрай несприятливі умови, спортивне життя в країні не зупиняється.

"Протягом останніх місяців мені довелося побувати в різних регіонах України, проводити семінарські заняття та організовувати іспити з кіокушин-кан карате. Мене вразило те, що, незважаючи на всі незручності, пов'язані з відключенням світла та повітряними тривогами, вихованці продовжують тренуватися", - поділився враженнями Андрій Щиголев, верховний спостерігач Кубка "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ", представник міжнародної організації кіокушин-кан карате-до в Україні.

В УМОВАХ ВІЙНИ У КОЖНОГО СВІЙ ФРОНТ

Під час урочистого відкриття Кубка "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ", начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк вручив дипломи подяки вихованцям, які, не дивлячись на складну обстановку в країні, взяли участь у Чемпіонаті Європи, що проходив в листопаді у Польщі. Дипломи отримали Зайченко Артем, Бреславець Ярослава, Бреславець Єва, Неклеса Катерина, Бердник Андрій. На думку Е.Коряка, Кубок "ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ" пройшов на високому організаційному рівні.

"В умовах війни у кожного з нас є свій фронт. Радий бачити тих, хто утримує "спортивний фронт" і, незважаючи на всі труднощі, продовжує працювати з дітьми. Я дуже вдячний керівництву федерації за високий організаційний рівень змагань, а також гостьовим командам із Дніпра та Харкова за підтримку та участь. Ми і далі будемо в рамках своїх можливостей максимально підтримувати всі ініціативи, спрямовані на розвиток спортивно-виховної роботи з дітьми у Кам'янському", - заявив Едуард Коряки.

На фото: Олександр Наконечний (віце-президент федерації), Євген Колішевський (президент федерації, головний суддя змагань), Едуард Коряк (начальник міського управління молоді та спорту). ___________________________________________________________________________

Add a comment


У місти Винники, що неподалік від Львова, 24 грудня відбулася масштабна подія у кіокушинкай карате - "Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup – LVIV-2022".

"Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Karate Cup – LVIV-2022" - це відкритий Всеукраїнський турнір серед молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, Кубок України серед чоловіків і жінок, Чемпионат України серед ветеранів-чоловіків.

Змагання, організовані Національною федерацією кіокушинкай карате України та спортивним клубом кіокушинкай карате "КАНКУ", проводилися у трьох розділах: "ката", "командні ката", "куміте". У підсумковому турнірі року свою майстерність демонстрували майже 400 бійців. Досвідчені спортсмени, велика конкуренція та потужні двобої спостерігалися на протязі всіх змагань.

Збірна команда спортивного клубу Кам`янського кіокушин-кан карате-до "Бусін-кан" була представлена шістьма спортсменами в різних вікових категоріях та змагалася у розділі "куміте". Чотири вихованці клубу стали призерами. Марина Фіцнер виступала в новій для себе категорії з більш досвідченими супротивниками, Андрій Цингаль не зміг вийти у фінал змагань. "Завдяки участі в цих змаганнях всі спортсмени клубу отримали великій досвід, та продемонстрували високій рівень підготовки. Вітаємо всю команду та бажаємо подальших перемогу наступному році", - говорить тренер Роман Кашира.

ПРИЗЕРИ КЛУБУ "БУСІН-КАН"

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Гунько Вікторія
Абрамова Вікторія

ДРУГЕ МІСЦЕ

Порошенко Поліна

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Демянчук Владислава

Add a comment

 

 

У Тернополі 18 грудня відбувся XIII відкритий Всеукраїнський турнір з кіокушин-кан карате-до пам’яті В.Б.Кушнірика. Змагання проходили у розділі "куміте" серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат, чоловіків та жінок.

Вшанувати пам’ять тренера збірної України з карате кіокушин-кан, засновника тернопільської школи карате, володара п`ятого дана Віталія Богдановича Кушнірика зібралися понад 150 спортсменів з Борисполя, Бродів, Дніпра, Києва, Кам’янського, Львова, Мукачева та Тернополя.

Вісімнадцять бійців Кам`янського спортивного клубу з кіокушин-кан карате-до "Бусін-кан" підійшли до турніру у високій формі та зуміли посісти тринадцять призових місць (6+2+5). Цікаво, що Вікторія Абрамова, вихованка тренера Романа Кашири, стала переможницею, виступаючи у двох вікових категоріях. Ще четверо його підопічних теж були першими. Всі інші призові місця на рахунку спортсменів тренера Олександра Куцевола. Двоє спортсменів клубу "Бусін-кан" отримали грамоти за "волю до перемоги".

ПРИЗЕРИ КЛУБУ "БУСІН-КАН"

ПЕРШЕ МІСЦЕ

+ 65 кг - Абрамова Вікторія (16-17 років)
+ 65 кг - Абрамова Вікторія (14-15)
+ 55 кг - Лібін Максим (12-13)
до 35 кг - Філіп’єва Софія (10-11)
до 30 кг - Никифоріва Поліна (10-11)
до 40 кг - Кашира Мар’яна (10-11)

ДРУГЕ МІСЦЕ

+ 55 кг - Пошта Данило (12-13)
до 25 кг - Ляшенко Владислава (8-9)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

+ 60 кг - Леоненко Олександр (16-17)
до 30 кг - Густенко Яна (14-15)
до 50 кг - Кучеренко Ілона (14-15)
до 45 кг - Літкіна Валерія (12-13)
до 25 кг - Сай Віра (8-9

 

 

)

Add a comment
Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Популярное за неделю

січ. 30, 2023 1734 ПІШОВ З ЖИТТЯ КОЛИШНІЙ НАЧАЛЬНИК ДРУГОГО ВІДДІЛУ ПХЗ ТА ОДИН ІЗ ПРОВІДНИХ СПОРТИВНИХ ГІМНАСТІВ КАМ`ЯНСЬКОГО 50-х РОКІВ
На 93 році 27 січня завершив свій земний шлях і пішов у засвіти один із провідних…
лют. 02, 2023 553 В КАМ`ЯНСЬКОМУ БАСЕЙНІ "МІКОМП" СТАРТУВАВ КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ З ПЛАВАННЯ
В басейні "МіКомп", 2 лютого стартував триденний відкритий Кубок федерації плавання…
січ. 29, 2023 271 ВИХОВАНЕЦЬ КАМ`ЯНСЬКОГО ФУТБОЛУ ВЖЕ НЕ Є ГРАВЦЕМ ТУРЕЦЬКОГО КЛУБУ І РОЗМІРКОВУЄ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР`ЄРИ
Вихованець Дмитра Лоїка, футбольного тренера з Кам`янського, Артем Кравець більше не є…
січ. 31, 2023 205 "З ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ" І ОДИНАДЦЯТЬМА НАГОРОДАМИ ПОВЕРНУЛИСЬ ДОДОМУ ГІМНАСТКИ КАМ`ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 5 (фотоальбом)
В обласному центрі 27-28 січня пройшов благодійний турнір з художньої гімнастики "З…
січ. 29, 2023 168 ЗАХАР ЄМЕЦЬ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ШАХОВОГО ТУРНІРУ
В черговий раз Кам`янська кіно-концертна зала "Мир" привітно прийняла шахістів-аматорів,…