Шестеро бійців із Кам`янського посіли призові місця на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай, який завершився 19 травня в Болгарії.

У Варні (Болгарія), на XXXVII Відкритому Чемпіонаті Європи з кіокушин карате змагалися 715 бійців з 20 країн. За два дні було проведено майже 450 поєдинків куміте і виконано більше 150 ката. У складі збірної України свою майстерність демонстрували і спортсмени з Кам`янського.

У перший день змагань Вероніка Почапська стала бронзовою призеркою в розділі куміте в абсолютній категорії серед бійців 16-17 років. Наступного дня нагороди отримали два сенсів нашого міста. Олександр Протасюк став срібним призером з куміте у вікових категоріях 34-44 років, а Олексій Удовицький - бронзовим у розділі ката серед спортсменів вікових категорій 34-49 років.

Нагороди за третє місце дісталися і Поліні Порошенко, Мар’яні Каширі та Поліні Никифорівій, вихованкам тренера СК «Бусін-кан» Романа Каширі.