46485358 130250037964568 7736306401651195904 o
 
 
На базі Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту (КЦППРКБА) 15 листопада відбулася 63-я Спартакіада з гирьового спорту серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської област. За нагороди боролися команди з Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Марганця, Софіївки, Апостолового та Покровки. Наше місто представляли команди вищого професійного училища № 22 (КВПУ) і КЦППРКБА. Як повідомив тренер Олексій Радін, в загальному заліку у вправах з гирями 24 кг атлети КЦППРКБА посіли перше місце. Другими були гирьовики КВПУ. Третє місце дісталося представникам команди МЦППВ (міжрегіональний центр перепідготовки військовослужбовців) з Кривого Рогу. У вправах з гирями 16 кг перше місце посіла команда ПТУ № 2 із Дніпра. Срібними призерами стали спортсмени КВПУ. Третє місце за командою із Апостолово. За крок до призової трійки зупинилась команда КЦППРКБА.
 
46470487 130250261297879 3122403441364697088 o
 
 
В абсолютній ваговій категорії у вправах з гирями 16 кг в індивідуальному заліку першим став Віталій Сидоренко (Дніпровське ВПТУ № 2). Призерами також були Дмитро Симоненко (КЦППРКБА) і Руслан Буданцев з Дніпра. У вправах з гирями 24 кг перше місце посів  Дмитро Напханько (КЦППРКБА). Друге і третє місця відповідно зайняли Андрій Островський (КВПУ) і Євген Авраменко (КЦППРКБА).
Add a comment
Трущенко
 
 B Дніпрі пройшов відкритий чемпіонат області з гирьового спорту, в якому за нагороди боролися 128 гирьовиків з Дніпра, Кам'янського, Нікопольського району, Полтави, Харкова та Запоріжжя. Чоловіки змагалися у поштовху довгим циклом, жінки в ривку. Традиційно перемогла в загальнокомандному заліку збірна Нікопольського району. Гирьовики Кам`янського на п'ятому місці. У індивідуальному заліку Світлана Трущенко (на фото) стала першою. Треті місця на рахунку Софії Терещенко, Михайла Лебедя, Олександра Ткачова і Максима Солоного.
 
 
Add a comment
Мацута
 
Срібну та дві бронзові медалі привезли гирьовики Кам`янського з чемпіонату України серед юнаків та дівчат. 
 
Більше 180 юних спортсменів з 13 збірних команд областей взяло участь у змаганнях, які проходили 4-6 травня в селі Чкалове Нікопольського району на навчально–спортивній базі СК "Колос".
 
В складі збірної команди Дніпропетровщини приймали участь учні Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту Дмитро Симоненко, Олександр Міцута (верхнє фото) та Максим Сольоний. А також учні СШ № 44 Софія Терещенко і Ілля Терещенко.
 
Першу бронзову медаль для кам'янчан приніс виступ Соні Терещенко. Радості десятирічної спортсменки не було меж. На другий день змагань її з успіхом підтримали Олександр Міцута і Максим Сольоний. Саша в номінації U-16 у впертій боротьбі показав другий результат у поштовху довгим циклом двох 16-кілограмових гир. А Максим в номінації U-18 став третім. Дмитро Симоненко посів четверте місце, встановивши особистий рекорд у поштовху двох 16 кілограмових гир - 50 разів (при особистій вазі 47 кілограмів).
 
Сольоний
 
Максим Сольоний
 
Команда Дніпропетровської області посіла посіла перше загальнокомандне місце. На другому і третьому місцях збірні Харківської і Житомирської областей.
Add a comment
Гирі
 
 
10 березня в обласному центрі пройшов відкритий Кубок Дніпропетровщини з гирьового спорту за участю комада міст, районів, спортклубів і вузів, в якому виступали і гості з Полтавської та Харківської областей.
 
Переможцем в загальному заліку стала команда Лошкарівської селищної громади (Нікопольський район). На другому місці збірна Кам'янського, на третьому Полтавської області. "Це безумовний успіх гирьовиків Кам`янського. Команда вперше зайняла таке високе місце. 12 спортсменів представляли наше місто. Примітно, що команда була представлена гирьовиками всіх категорій, починаючи від 2006 р.н. і закінчуючи спортсменами-ветеранами. На чемпіонаті дебютував 11-річний Ілля Терещенко (СШ № 44). Хоча хлопчина і став шостим, зате він поповнив очковий багаж нашої команди. Свій вклад в друге загальнокомандне місце внесли також Олександр Мікуца, Дмитро Симоненко, Максим Солоний, Данило Артеменко (КЦППРКБА), Михайло Лебідь і Олександр Ткачов (технологічний коледж), Олександр Решетняк і Ірина Сухоребра (металургійний коледж), Інна Сухоребра (технологічний коледж), Олександр Терещенко (ДСТ "Динамо"), Світлана Трущенко (ДДТУ). На рахунку наших збірників дев`ять медалей (три золотих, п`ять срібних і одна бронзова)", - розповів тренер команди, керівник фізвиховання Кам`нського Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту (ЦППРКБА) Олексій Радін.
 
 
Текст Віктолра КУЛЕНКА.
Add a comment

Збірна метколеджу

В Кам'янському коледжі фізичного виховання  пройшли змагання з гирьового спорту, які входять в залік спартакіади між вузами першого-другого рівня акредитації.

ФОТОАЛЬБОМ https://drive.google.com/drive/folders/1bm_Im7u-UfxfoL286pY2Zc9njvA_3lsQ

Як повідомив головний суддя спартакіади Іван Якименко, призові місця між собою розіграли представники семи команд. Змагання проводилися з гирями вагою 24 кг за програмою двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою. Атлети виступали в восьми вагових категоріях (найкращі результати бралися по п'яти). Після підведення підсумків абсолютними переможцями стали гирьовики ККФВ, які виступали поза конкурсом. Перше місце вибороли атлети Придніпровського державного металургійного коледжу (на фото). У них 5 очків. Далі команди розмістилися наступним чином: друге місце - індустріальний коледж (7 очків), третє - технологічний коледж (8).

ПЕРЕМОЖЦІ В ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ

до 58 кг - Русіняк Олександр (метколедж)
до 63 кг - Яхонов Олександр (метколедж)
до 68 кг - Кабро Іван (метколедж)
до 73 кг - Ткачов Олександр (тенологічний коледж)
до 78 кг - Лебідь Михайло (технологічний коледж)
до 85 кг - Христенко Станіслав (ККФВ)
до 95 кг - Решетняк Олександр (метколедж)
+95 кг - Трохименко Олександр (ККФВ)

Текст Віктора КУЛЕНКА

Add a comment