Неділя, 26 червня 2022
46485358 130250037964568 7736306401651195904 o
 
 
На базі Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту (КЦППРКБА) 15 листопада відбулася 63-я Спартакіада з гирьового спорту серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської област. За нагороди боролися команди з Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Марганця, Софіївки, Апостолового та Покровки. Наше місто представляли команди вищого професійного училища № 22 (КВПУ) і КЦППРКБА. Як повідомив тренер Олексій Радін, в загальному заліку у вправах з гирями 24 кг атлети КЦППРКБА посіли перше місце. Другими були гирьовики КВПУ. Третє місце дісталося представникам команди МЦППВ (міжрегіональний центр перепідготовки військовослужбовців) з Кривого Рогу. У вправах з гирями 16 кг перше місце посіла команда ПТУ № 2 із Дніпра. Срібними призерами стали спортсмени КВПУ. Третє місце за командою із Апостолово. За крок до призової трійки зупинилась команда КЦППРКБА.
 
46470487 130250261297879 3122403441364697088 o
 
 
В абсолютній ваговій категорії у вправах з гирями 16 кг в індивідуальному заліку першим став Віталій Сидоренко (Дніпровське ВПТУ № 2). Призерами також були Дмитро Симоненко (КЦППРКБА) і Руслан Буданцев з Дніпра. У вправах з гирями 24 кг перше місце посів  Дмитро Напханько (КЦППРКБА). Друге і третє місця відповідно зайняли Андрій Островський (КВПУ) і Євген Авраменко (КЦППРКБА).
Add a comment
Трущенко
 
 B Дніпрі пройшов відкритий чемпіонат області з гирьового спорту, в якому за нагороди боролися 128 гирьовиків з Дніпра, Кам'янського, Нікопольського району, Полтави, Харкова та Запоріжжя. Чоловіки змагалися у поштовху довгим циклом, жінки в ривку. Традиційно перемогла в загальнокомандному заліку збірна Нікопольського району. Гирьовики Кам`янського на п'ятому місці. У індивідуальному заліку Світлана Трущенко (на фото) стала першою. Треті місця на рахунку Софії Терещенко, Михайла Лебедя, Олександра Ткачова і Максима Солоного.
 
 
Add a comment
Мацута
 
Срібну та дві бронзові медалі привезли гирьовики Кам`янського з чемпіонату України серед юнаків та дівчат. 
 
Більше 180 юних спортсменів з 13 збірних команд областей взяло участь у змаганнях, які проходили 4-6 травня в селі Чкалове Нікопольського району на навчально–спортивній базі СК "Колос".
 
В складі збірної команди Дніпропетровщини приймали участь учні Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту Дмитро Симоненко, Олександр Міцута (верхнє фото) та Максим Сольоний. А також учні СШ № 44 Софія Терещенко і Ілля Терещенко.
 
Першу бронзову медаль для кам'янчан приніс виступ Соні Терещенко. Радості десятирічної спортсменки не було меж. На другий день змагань її з успіхом підтримали Олександр Міцута і Максим Сольоний. Саша в номінації U-16 у впертій боротьбі показав другий результат у поштовху довгим циклом двох 16-кілограмових гир. А Максим в номінації U-18 став третім. Дмитро Симоненко посів четверте місце, встановивши особистий рекорд у поштовху двох 16 кілограмових гир - 50 разів (при особистій вазі 47 кілограмів).
 
Сольоний
 
Максим Сольоний
 
Команда Дніпропетровської області посіла посіла перше загальнокомандне місце. На другому і третьому місцях збірні Харківської і Житомирської областей.
Add a comment
Гирі
 
 
10 березня в обласному центрі пройшов відкритий Кубок Дніпропетровщини з гирьового спорту за участю комада міст, районів, спортклубів і вузів, в якому виступали і гості з Полтавської та Харківської областей.
 
Переможцем в загальному заліку стала команда Лошкарівської селищної громади (Нікопольський район). На другому місці збірна Кам'янського, на третьому Полтавської області. "Це безумовний успіх гирьовиків Кам`янського. Команда вперше зайняла таке високе місце. 12 спортсменів представляли наше місто. Примітно, що команда була представлена гирьовиками всіх категорій, починаючи від 2006 р.н. і закінчуючи спортсменами-ветеранами. На чемпіонаті дебютував 11-річний Ілля Терещенко (СШ № 44). Хоча хлопчина і став шостим, зате він поповнив очковий багаж нашої команди. Свій вклад в друге загальнокомандне місце внесли також Олександр Мікуца, Дмитро Симоненко, Максим Солоний, Данило Артеменко (КЦППРКБА), Михайло Лебідь і Олександр Ткачов (технологічний коледж), Олександр Решетняк і Ірина Сухоребра (металургійний коледж), Інна Сухоребра (технологічний коледж), Олександр Терещенко (ДСТ "Динамо"), Світлана Трущенко (ДДТУ). На рахунку наших збірників дев`ять медалей (три золотих, п`ять срібних і одна бронзова)", - розповів тренер команди, керівник фізвиховання Кам`нського Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту (ЦППРКБА) Олексій Радін.
 
 
Текст Віктолра КУЛЕНКА.
Add a comment

Збірна метколеджу

В Кам'янському коледжі фізичного виховання  пройшли змагання з гирьового спорту, які входять в залік спартакіади між вузами першого-другого рівня акредитації.

ФОТОАЛЬБОМ https://drive.google.com/drive/folders/1bm_Im7u-UfxfoL286pY2Zc9njvA_3lsQ

Як повідомив головний суддя спартакіади Іван Якименко, призові місця між собою розіграли представники семи команд. Змагання проводилися з гирями вагою 24 кг за програмою двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою. Атлети виступали в восьми вагових категоріях (найкращі результати бралися по п'яти). Після підведення підсумків абсолютними переможцями стали гирьовики ККФВ, які виступали поза конкурсом. Перше місце вибороли атлети Придніпровського державного металургійного коледжу (на фото). У них 5 очків. Далі команди розмістилися наступним чином: друге місце - індустріальний коледж (7 очків), третє - технологічний коледж (8).

ПЕРЕМОЖЦІ В ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ

до 58 кг - Русіняк Олександр (метколедж)
до 63 кг - Яхонов Олександр (метколедж)
до 68 кг - Кабро Іван (метколедж)
до 73 кг - Ткачов Олександр (тенологічний коледж)
до 78 кг - Лебідь Михайло (технологічний коледж)
до 85 кг - Христенко Станіслав (ККФВ)
до 95 кг - Решетняк Олександр (метколедж)
+95 кг - Трохименко Олександр (ККФВ)

Текст Віктора КУЛЕНКА

Add a comment
Новини України і світу
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Популярное за неделю

черв. 26, 2022 145 КАМ`ЯНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ "УКРПОШТИ" № 51937 ЗМІНИЛО АДРЕСУ
Відділеня Кам'янської "Укрпошти" № 51937, яке працювало на Наддніпрянському проспекті,…
черв. 26, 2022 92 ФУТБОЛІСТИ СЄВЕРОДОНЕЦЬКА, ЩО МЕШКАЮТЬ У КАМ`ЯНСЬКОМУ, ВИГРАЛИ КУБОК КИЄВА
У столиці України 25 червня завершився благодійний відкритий Кубок Києва серед…
черв. 26, 2022 65 ЧОМУ СІМЕЙНІ ТРУСИ ДНІПРОДЗЕРЖИНЦІВ БУЛИ УНІВЕРСАЛЬНИМИ І ВВАЖАЛИСЯ СИМВОЛОМ СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ
На фото з архіву сім`ї Кульвінських: трудящі ДДРЕС на Дніпрі. Середина 50-х років. До…
черв. 26, 2022 13 ПРО ЩО ПИСАЛА ГАЗЕТА "ДЗЕРЖИНЕЦЬ" 30 ЧЕРВНЯ 1958 РОКУ
КУБОК ЗНОВУ У ДЗЕРЖИНЦІВ "Дзержинець" 30 червня 1958 року.