350109602 624082899752936 5866743283077090812 n

 

У Кам`янському на стадіоні "Буревісник", 26 травня відбувся турнір зі стрільби з лука, присвячений п`ятиріччю клуба "СКІФ".

П`ять років тому, 25 травня, фанати-лучники Артур Дорош і Руслана Зубко обговорили ідею створити клуб стрільби з лука, яку подав Руслан Завгородній. В той же день вирішили назвати клуб "СКІФ", а президентом вибрали Завгороднього. І пішли (поїхали) "скіфи" збирати нагороди на різних змаганнях в Україні (поки що). Медальними для них були турніри в Запоріжжі, Харкові, Чернігові, Дніпрі. Але на початку нинішнього року страшна війна забрала життя тренера Руслана Завгороднього. В пам`яті спортсменів, друзів він залишився як позитивний, щирий, вмілий організатор. Його справу продовжують тренерка Інна Янова і лучники-скіфи.

Місцем сьогоднішніх змагань, які пройшли за підтримки міського центру "Спорт для всіх", була територія стадіону "Буревісник", де "скіфи" проводять постійні тренування. На рубіж виходили 35 лучників, які представляли клуби "СКІФ" (тр. Інна Янова), "Free archers" (тр. Сергій Волощук), "Рута" (тр. Руслана Зубко), "Green archers" (Валентин Волощук), "Сармат". "Робінгуди" змагалися у стрільбі двох категорій: традиційного лука (традиція) і хантер. Призери отримали медалі і грамоти, які вручила спеціалістка Центру "Спорт для всіх" Світлана Швець.

ПРИЗЕРИ

ХАНТЕР

Діти

1 - Шевелєв Данило
2 - Заїка Єлизавета
3 - Савчук Лаврентій

Юніори

1 - Тимофеєва Кіра
2 - Савчук Клим
3 - Бандурченко Злата

Жінки

1 - Михальченко Тетяна
2 - Зубко Руслана
3 - Андреєва Ольга

Чоловіки

1 - Білявський Валентин
2 - Тихоненко Сергій
3 - Коломоєць Володимир

ТРАДИЦІЙНИЙ ЛУК

Діти

1 - Тимофеєва Аліса

Чоловіки

1 - Татусь Ігор
2 - Соколов Дмитро
3 - Тимофеєв Олексій

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Відео з нагородження https://www.facebook.com/100016272797909/videos/1710681042684556

Add a comment

Дизайн нових футболок Скіфа 21.07.2022

 

У Кам'янському, 25 травня на стадіоні "Буревісник" відбудеться турнір зі стрільби з лука "Скіфські традиції", організований клубом "Скіф".

Жінки, чоловіки, юніори та діти будуть змагатися у стрільби по мішеням на дистанції 20, 30, 50 метрів + бонусний набір балів з 18 метрів по кулькам. Призери будуть нагороджені грамотами та медалями, надані управлінням молоді та спорту міської ради.

Початок - 12:00
Реєстрація та пристрілка - 11:00

Add a comment

 

В Дніпрі на базі СК "Штурм", четвертого грудня пройшов турнір зі стрільби з лука у приміщенні. Змагання були присвячені Дню Збройних сил України.

Тридцять пять "робінгудів" боролися за звання найвлучніших. Кам'янська Федерація стрільби з лука була представлена двома лучниками СК "Орлан". У віковій групі, де виступали наші учасники змагалися вісім спортсменів. І наші земляки не підвели. Перше місце посів Олександр Чирва, а другим став Іван Рибалка (обох тренує Олександр Демяненко). За результатами змагань команда міста Прометея друга.

"Дякуємо організаторам за запрошення.... Слава Україні, слава ЗСУ, слава Нації і п ..... ць російській федерації...", - написав на своїй сторінці у Facebook Олег Рибалка, голова ФСК Кам`янського.

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

 

Під головуванням начальника управління молоді та спорту Кам`янської міської ради Едуарда Коряка 13 липня пройшла нарада, в якій прийняли участь президент міської федерації стрільби з луку Олег Рибалка і голов клубу "Скіф" Руслан Завгородній.

Було розглянуто питання проведення у місті турніру зі стрільби з лука "Козацький драйв. Кам'янське 2022". Турнір відбудеться 23 липня на стадіоні "Надія". Початок о 09:00.

Add a comment

 


Перестало битися серце тренера зі стрільби із лука Володимира Ілліча Домрачова (20.10.1942-01.02.2022).

Володимир Ілліч народився в Москві. У школі почав займатися спортивною гімнастикою та виконав норматив першого юнацького розряду. У 12 років його прийняли до групи майстра спорту з фігурного катання Бориса Миколайовича Подкопаєва, а 1954 року Володя перейшов до заслуженої тренерші СРСР Олени Володимирівни Васильєвої. Через три роки їхню школу перевели до Лужників. "Зі мною поряд виросли такі знамениті спортсмени як олімпійський чемпіон Олександр Горшков та призер чемпіонатів світу Олександр Горелик, Андрій та Людмила Олехови, соліст Київського балету на льоду Іван Крючков. Моєю "коронкою" було обертання дзиґою, де я міг встояти більше 25 обертів. У 1957 році я переніс складну операцію гнійного апендициту, виживши після клінічної смерті, після чого була перерва на півроку", - згадував В.І.Домрачов. Беручи участь на першостях Москви у 1958-59 роках та першості "Локомотива", В.Домрачов входив у дестяку найсильніших фігуристів. Виконавши норматив першого спортивного розряду, Володимир пробував себе у парному катанні з різними партнерками. Але в 1960 році на тренуванні, ковзаном отримав травму литкового м'яза, і припинив активні заняття. Далі була тренерська кар'єра та паралельно навчання у Державному Центральному інституті фізичної культури. Домрачов закінчив навчання у 1968 році з дворічною перервою на службі в армії (1963-65 роки) після першого курсу. Але в 1965 році медична комісія таки визнала Володимира непридатним для служби (через плоскостопість), і він одразу повернувся на навчання. Його учень Сергій Кашо, згодом перейшовши до групи Ніни Жук, став чемпіоном СРСР у парному катанні серед юніорів. Після закінчення навчання В.Домрачов був направлений до Ярославля, де пропрацював 2 роки у спортивному клубі "Волжанин" Ярославського моторного заводу. Там його познайомили зі стрільбою з лука. Але стрільба залишалася лише хобі.

"Взимку 1971 року в Ярослав на ігри Чемпіонату СРСР з хокею приїхала Дніпродзержинська команда "Хімік". Після першої зустрічі я проводив тренування, і до мене підійшов представник гостей, Яків Михайлович Тимофєєв. Він сказав, що спортклуб "Промінь" шукає тренера з фігурного катання і готовий надати хороші умови для роботи та достатню кількість годин льоду для тренувань", - згадував Володимир Ілліч. Так він опинився у Дніпродзержинську. Одночасно з тренерською роботою, Домрачов, маючи республіканську суддівську категорію, брав участь у суддівстві змагань першостей СРСР та України. Неодноразово був головним суддею першостей України та ЦР "Авангард".

Пізніше між керівництвом спортклубу "Промінь" та В.Домрачовим почали виникати розбіжності. Один із таких конфліктів закінчився тим, що він подав заяву про звільнення за своїм бажанням. "Впавши в депресію, я поїхав в Москву до батьків на час моєї відпустки. Там зустрівся з другом по навчанню, який працював у федерації фігурного катання Росії. Він запропонував мені роботу у Воркуті, де шукали спеціаліста. Так я потрапив на Північ, де пропрацював за контрактом 3 роки", - розповідав В.Домрачов.

У 1980 році він повернувся до Дніпродзержинська і став працювати директором ковзанки "Хімік". А за сумісництвом займався з двома групами фігуристів. У "Хіміку" пропрацював 6 років. У 1985 році розпочалося будівництво надувного павільйону для другого льодового майданчика. "Але перед самою установкою надувного перекриття у мене стався конфлікт із керівництвом спортклубу, після якого знову виник депресивний стан, внаслідок чого я вирішив кинути спорт... Перевівся на роботу в "Азот" слюсарем", - розповідав Володимир Ілліч.

1986 року В.І.Домрачов працював на будівництві житла в Ярешках для постраждалих під час аварії на Чорнобильській АЕС. Після чого депресія пройшла та його знову потягнуло до роботи з дітьми. У міськуправлінні була вакансія старшого педагога-організатора кімнат школяра Брежнєвського району і він погодився на цю посаду. Наступні 4 роки Володимир Ілліч Домрачов відпрацював у міській станції юних туристів. Навчав дітей премудростям водного, пішохідного та гірського туризму. У 1995 році його запросили на роботу до Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, де він працював до останнього дня свого життя.

Add a comment