Субота, 04 лютого 2023


Кам'янчани в честь Дня міста отримали в подарунок багатофункціональний спортивний комплекс.

Кам'янське святкує 271-у річницю з дня свого народження. А як відомо на дні народження завжди щось дарують. Цього разу місто поповнилося багатофункціональним стадіоном (футбольне поле з легкоатлетичними біговими доріжками, поле для міні-футболу, волейбольно-баскетбольний майданчик, дитячий ігровий майданчик) на десятому мікрорайоні по проспекту Перемоги. 18 вересня привітати жителів мікрорайна (і не тільки їх) приїхали депутати міської ради на чолі з мером Андрієм Білоусовим. Вітаючи присутніх, Андрій Леонідович побажав щастя, добра і здоров'я. А також зазначив, що це не останній спортивний подарунок. "Вітаю всіх з днем ??народження нашого улюбленого міста. Щорічно на день народження міста ми відкриваємо нові об'єкти. Один з напрямків нашої роботи - це розвиток спорту. Завтра ми відкриваємо ще один стадіон біля вісімнадцятої школи. А до кінця року відкриємо такий же спорткомплекс на проспекті Конституції в Соцмісті. Чим більше у нас в місті буде таких спортивних об'єктів, тим більше відкривається перспектив для наших спортсменів. А на цьому мультикомплексі всі бажаючі можуть займатися футболом, волейболом, баскетболом і легкою атлетикою", - сказав І.Білоусов. Міський голова подарував сітку футбольних і баскетбольних м'ячів дитячо-юнацькій футбольній школі "Надія" і академії футболу.

До побажань мера приєдналися його заступник, координатор в місті питань з розвитку спорту і фізичної культури Костянтин Саусь, депутат міськради Михайло Бабенко, начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк.

Для присутніх з показовими програмами виступили юні акробати (ДЮСШ № 4) і гімнастки (ДЮСШ № 2), легкоатлети, футболісти, проведена баскетбольна зустріч між командами гімназії № 39 та ліцею НІТ. А для самих маленьких кам'янчан, Центр "Спорт для всіх" провів веселі естафети.

Після офіційної частини всі бажаючі могли сфотографуватися з міським головою і спортсменами.

Завершилося свято турніром між ветеранами-футболістами на міні-футбольному майданчику, де зустрілися команди "Дзержинець", "Металург" і "Дніпровець".

Фотоальбом https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100004468564444&set=a.2047540875404845

 

Add a comment

В Кам`янському спорткомплексі "Дніпровець" (вулиця Іванівська, 53) з 1 по 3 жовтня буде проведено Чемпіонат України з плавання в категорії "майстри" (басейн 25). А з 4 жовтня до послуг бажаючих відкривається доступ в басейн, сауну і спортивні зали. Режим роботи спорткомплексу: з 07:00 до 21:00 щоденно без вихідних. Нагадуємо, що абонементи куплені в басейні "МіКомп" (068 903 2323) та басейні "Дніпровець" (063 903 2323) загальні.

Add a comment

 


Уряд підтримав проект постанови Кабінету Міністрів "Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки". Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

"Ми повинні ефективно використовувати тренерський потенціал і ресурсні можливості державних підприємств для проведення всеукраїнських і міжнародних змагань та навчально-тренувальних зборів наших збірних. Якщо комплекс не використовується на повну потужність, то його треба позбавляти статусу олімпійської, паралімпійської або дефлімпійської підготовки, або навпаки, якщо ми бачимо великі результати - то треба надавати такий статус", - зазначив міністр.

Тому надано зазначений статус наступним спорудам:

1. Комплекс спортивних споруд ЦО "Вінницька обласна організація ФСТ "Динамо" України". Тут розвиваються стрільба кульова, веслування на байдарках і каное;
2. Спортивний комплекс "Плавальний басейн МіКомп" (Кам'янське) - водне поло, плавання, плавання синхронне, плавання - Спортліцей з інвалідністю;
3. Палац спорту "Юність" (Запоріжжя) - баскетбол, боротьба греко-римська, волейбол, гандбол, гімнастика художня, дзюдо;
4. Львівська гребна база комунальний заклад "Добротвір" - веслування на байдарках і каное;
5. КП "Обласний спортивний комплекс "Металіст" (Харків) - футбол;
6. НТК ФФУ ім. В.Баннікова (Київ) - футбол;
7. Кінно-спортивна база "Динамо" (Київ) - кінний спорт, сучасне п'ятиборство;
8. Гірськолижний спортивний комплекс "Красія" (Закарпатська область) - гірськолижний спорт - Спортліцей з інвалідністю.

Також актом передбачено виключення шести закладів фізичної культури і спорту, які не використовувалися за останні роки для проведення всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів збірних команд України:

1. Спортивно-стрілецький комплекс "Сапсан" (Бровари);
2. Гірськолижний спортивний комплекс "Протасів Яр";
3. Школа плавання і здоров'я;
4. Спортивний комплекс ВАТ "Мотор-Січ" (Запоріжжя).
5. Державне підприємство "Об'єднання спортивно-господарських споруд" (Київ);
6. Державне підприємство "Палац спорту" (реорганізовано, приєднаний до "Атлет").

Додатково зазначається, що в подальшому Мінмолодьспорт планує розробити критерії відбору, згідно з якими буде розглядатися питання включення або виключення баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки.

Add a comment

 

 

Басейн КСЦ «Дніпровець» відновлює роботу після ремонту


Після нетривалого другого етапу ремонтних робіт, який тривав близько двох місяців, у вересні 2020 року відновив свою роботу культурно-спортивний центр «Дніпровець». Тепер городяни та працівники Дніпровського меткомбінату знову можуть відвідувати басейн і тренажерний зал. Металурги в окремі години – навіть безкоштовно!

Графік відвідування: з понеділка по п'ятницю, за винятком святкових днів і днів проведення спортивних заходів, при наявності пропуску:

з 08:00 до 11:00 – 3 доріжки
з 18:00 до 20:00 – 1 доріжка.
Нагадаємо, що басейн КСЦ «Дніпровець», з ініціативи профспілки «Металургів», узятий у довгострокову оренду нашим соціальним партнером – фірмою «МІКОМП» (засновник – почесний громадянин міста Кам'янське, бізнесмен Олег Мороз). При купівлі абонемента на 500 грн. – дитяче відвідування 48 грн., дорослий – 64 грн. реальних грошей внесених до каси. За ці гроші ви можете перебувати в будівлі басейну 3 години. Абонемент дійсний і у басейні «МІКОМП» (пр. Аношкіна, 109) і у басейні «Дніпровець» (вул. Іванівська, 53).

В оновлення інфраструктури об'єкта вже вкладено близько 3,4 млн. грн., – говорить голова профкому профспілки Олег Нагорний. – Згідно підписаного меморандуму між ПАТ «ДМК» і ТОВ ВТФ «МІКОМП» басейн КСЦ у відведений час можуть безкоштовно відвідувати всі без винятку працівники металургійного комбінату!

Решта охочих, починаючи з дня відновлення роботи «Дніпровця» можуть відвідувати басейн по абонементу. При купівлі абонемента на 500 грн. – відвідування басейну дитиною становитиме 48 грн., дорослим – 64 грн. реальних грошей внесених до каси. За ці гроші ви можете перебувати в будівлі басейну 3 години. Абонемент дійсний як в басейні «МіКомп» (пр-т Аношкіна, 109), так і в басейні «Дніпровець» (вул. Іванівська, 53).

Для довідки телефони ресепшин:

«Дніпровець»: +38 (063) 9032323;
«МІКОМП»: +38 (068) 9032323.

Add a comment

 

У Кам`янському приступили до робіт по відновленню стадіону "Металург".

Проект реалізують за ініціативою міського голови Андрія Білоусова завдяки фінансовій підтримці Фонду розвитку Кам`янського.

25 серпня мер побував на об'єкті з перевіркою. За словами директора футбольного спортивного клубу "Олімп" Михайла Підгурського, стадіон узятий в оренду у "Дніпровського меткомбінату" і сьогодні тут ведуться роботи з реконструкції.
"Проект великий, ми не зможемо реалізувати його в повному обсязі відразу, тому прийнято рішення виконати першочергові роботи, щоб в цьому році молода футбольна команда нашого міста "Олімп" могла тут тренуватися і проводити змагання. Саме поле знаходиться в хорошому стані. На майбутній рік ми запланували відновити трибуни зі східної сторони на 1500 глядачів і повністю завершити реконструкцію стадіону", - сказав Михайло Підгурський.

Наша команда "Олімп" вже показала хороші результати і зараз бере участь в кубку губернатора. Тренер команди і гравці подякували меру і президента Фонду розвитку Кам'янського Олександра Іванова за прагнення відродити професійний футбол в місті.

"Спасибі нашому мерові за те, що дає можливість хлопцям проявити свій талант і професіоналізм. Ми довго чекали на цю подію. Для нас це прекрасна можливість розвиватися і досягати нових вершин у спорті, прославляти рідне місто", - сказав тренер команди "Олімп" Антон Литовченко.

Add a comment
Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Популярное за неделю

січ. 30, 2023 1734 ПІШОВ З ЖИТТЯ КОЛИШНІЙ НАЧАЛЬНИК ДРУГОГО ВІДДІЛУ ПХЗ ТА ОДИН ІЗ ПРОВІДНИХ СПОРТИВНИХ ГІМНАСТІВ КАМ`ЯНСЬКОГО 50-х РОКІВ
На 93 році 27 січня завершив свій земний шлях і пішов у засвіти один із провідних…
лют. 02, 2023 560 В КАМ`ЯНСЬКОМУ БАСЕЙНІ "МІКОМП" СТАРТУВАВ КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ З ПЛАВАННЯ
В басейні "МіКомп", 2 лютого стартував триденний відкритий Кубок федерації плавання…
січ. 29, 2023 271 ВИХОВАНЕЦЬ КАМ`ЯНСЬКОГО ФУТБОЛУ ВЖЕ НЕ Є ГРАВЦЕМ ТУРЕЦЬКОГО КЛУБУ І РОЗМІРКОВУЄ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР`ЄРИ
Вихованець Дмитра Лоїка, футбольного тренера з Кам`янського, Артем Кравець більше не є…
січ. 31, 2023 205 "З ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ" І ОДИНАДЦЯТЬМА НАГОРОДАМИ ПОВЕРНУЛИСЬ ДОДОМУ ГІМНАСТКИ КАМ`ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 5 (фотоальбом)
В обласному центрі 27-28 січня пройшов благодійний турнір з художньої гімнастики "З…
січ. 29, 2023 168 ЗАХАР ЄМЕЦЬ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ШАХОВОГО ТУРНІРУ
В черговий раз Кам`янська кіно-концертна зала "Мир" привітно прийняла шахістів-аматорів,…