З сьомого лютого 2023 року, Кам`янська ДЮСШ № 5 працює під новим логотипом.

Як повідомила завуч Кам`янської ДЮСШ № 5 Людмила Сивук, тепер їхній спортивний заклад буде працювати, маючи свій власний логотип. "Вчора у начальника управління молоді і спорту міської ради було проведене оперативне засідання, на якому дали завдання оформити кожній ДЮСШ міста баннери, з розміщенням на них своїх логотипів, - говорить Л.Сивук. - У всіх спортшкол вже давно є логтипи, а ми якось і не подумали про це. Наша ДЮСШ № 5 була відкрита за 23 дні до початку російської навали на Україну. Тому нам було тоді не до емблем. Ідею новоствореного логотипу підказав наш директор Дмитро Краєвський. А ми з Максимом Колещуком доповнили декількома елементами. Возилися з втіленням задуму на папері до глибокої ночі. Зате тепер і у нас є свій власний логотип!"

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment


Кам'янчани в честь Дня міста отримали в подарунок багатофункціональний спортивний комплекс.

Кам'янське святкує 271-у річницю з дня свого народження. А як відомо на дні народження завжди щось дарують. Цього разу місто поповнилося багатофункціональним стадіоном (футбольне поле з легкоатлетичними біговими доріжками, поле для міні-футболу, волейбольно-баскетбольний майданчик, дитячий ігровий майданчик) на десятому мікрорайоні по проспекту Перемоги. 18 вересня привітати жителів мікрорайна (і не тільки їх) приїхали депутати міської ради на чолі з мером Андрієм Білоусовим. Вітаючи присутніх, Андрій Леонідович побажав щастя, добра і здоров'я. А також зазначив, що це не останній спортивний подарунок. "Вітаю всіх з днем ??народження нашого улюбленого міста. Щорічно на день народження міста ми відкриваємо нові об'єкти. Один з напрямків нашої роботи - це розвиток спорту. Завтра ми відкриваємо ще один стадіон біля вісімнадцятої школи. А до кінця року відкриємо такий же спорткомплекс на проспекті Конституції в Соцмісті. Чим більше у нас в місті буде таких спортивних об'єктів, тим більше відкривається перспектив для наших спортсменів. А на цьому мультикомплексі всі бажаючі можуть займатися футболом, волейболом, баскетболом і легкою атлетикою", - сказав І.Білоусов. Міський голова подарував сітку футбольних і баскетбольних м'ячів дитячо-юнацькій футбольній школі "Надія" і академії футболу.

До побажань мера приєдналися його заступник, координатор в місті питань з розвитку спорту і фізичної культури Костянтин Саусь, депутат міськради Михайло Бабенко, начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк.

Для присутніх з показовими програмами виступили юні акробати (ДЮСШ № 4) і гімнастки (ДЮСШ № 2), легкоатлети, футболісти, проведена баскетбольна зустріч між командами гімназії № 39 та ліцею НІТ. А для самих маленьких кам'янчан, Центр "Спорт для всіх" провів веселі естафети.

Після офіційної частини всі бажаючі могли сфотографуватися з міським головою і спортсменами.

Завершилося свято турніром між ветеранами-футболістами на міні-футбольному майданчику, де зустрілися команди "Дзержинець", "Металург" і "Дніпровець".

Фотоальбом https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100004468564444&set=a.2047540875404845

 

Add a comment

В Кам`янському спорткомплексі "Дніпровець" (вулиця Іванівська, 53) з 1 по 3 жовтня буде проведено Чемпіонат України з плавання в категорії "майстри" (басейн 25). А з 4 жовтня до послуг бажаючих відкривається доступ в басейн, сауну і спортивні зали. Режим роботи спорткомплексу: з 07:00 до 21:00 щоденно без вихідних. Нагадуємо, що абонементи куплені в басейні "МіКомп" (068 903 2323) та басейні "Дніпровець" (063 903 2323) загальні.

Add a comment

 


Уряд підтримав проект постанови Кабінету Міністрів "Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки". Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

"Ми повинні ефективно використовувати тренерський потенціал і ресурсні можливості державних підприємств для проведення всеукраїнських і міжнародних змагань та навчально-тренувальних зборів наших збірних. Якщо комплекс не використовується на повну потужність, то його треба позбавляти статусу олімпійської, паралімпійської або дефлімпійської підготовки, або навпаки, якщо ми бачимо великі результати - то треба надавати такий статус", - зазначив міністр.

Тому надано зазначений статус наступним спорудам:

1. Комплекс спортивних споруд ЦО "Вінницька обласна організація ФСТ "Динамо" України". Тут розвиваються стрільба кульова, веслування на байдарках і каное;
2. Спортивний комплекс "Плавальний басейн МіКомп" (Кам'янське) - водне поло, плавання, плавання синхронне, плавання - Спортліцей з інвалідністю;
3. Палац спорту "Юність" (Запоріжжя) - баскетбол, боротьба греко-римська, волейбол, гандбол, гімнастика художня, дзюдо;
4. Львівська гребна база комунальний заклад "Добротвір" - веслування на байдарках і каное;
5. КП "Обласний спортивний комплекс "Металіст" (Харків) - футбол;
6. НТК ФФУ ім. В.Баннікова (Київ) - футбол;
7. Кінно-спортивна база "Динамо" (Київ) - кінний спорт, сучасне п'ятиборство;
8. Гірськолижний спортивний комплекс "Красія" (Закарпатська область) - гірськолижний спорт - Спортліцей з інвалідністю.

Також актом передбачено виключення шести закладів фізичної культури і спорту, які не використовувалися за останні роки для проведення всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів збірних команд України:

1. Спортивно-стрілецький комплекс "Сапсан" (Бровари);
2. Гірськолижний спортивний комплекс "Протасів Яр";
3. Школа плавання і здоров'я;
4. Спортивний комплекс ВАТ "Мотор-Січ" (Запоріжжя).
5. Державне підприємство "Об'єднання спортивно-господарських споруд" (Київ);
6. Державне підприємство "Палац спорту" (реорганізовано, приєднаний до "Атлет").

Додатково зазначається, що в подальшому Мінмолодьспорт планує розробити критерії відбору, згідно з якими буде розглядатися питання включення або виключення баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки.

Add a comment

 

 

Басейн КСЦ «Дніпровець» відновлює роботу після ремонту


Після нетривалого другого етапу ремонтних робіт, який тривав близько двох місяців, у вересні 2020 року відновив свою роботу культурно-спортивний центр «Дніпровець». Тепер городяни та працівники Дніпровського меткомбінату знову можуть відвідувати басейн і тренажерний зал. Металурги в окремі години – навіть безкоштовно!

Графік відвідування: з понеділка по п'ятницю, за винятком святкових днів і днів проведення спортивних заходів, при наявності пропуску:

з 08:00 до 11:00 – 3 доріжки
з 18:00 до 20:00 – 1 доріжка.
Нагадаємо, що басейн КСЦ «Дніпровець», з ініціативи профспілки «Металургів», узятий у довгострокову оренду нашим соціальним партнером – фірмою «МІКОМП» (засновник – почесний громадянин міста Кам'янське, бізнесмен Олег Мороз). При купівлі абонемента на 500 грн. – дитяче відвідування 48 грн., дорослий – 64 грн. реальних грошей внесених до каси. За ці гроші ви можете перебувати в будівлі басейну 3 години. Абонемент дійсний і у басейні «МІКОМП» (пр. Аношкіна, 109) і у басейні «Дніпровець» (вул. Іванівська, 53).

В оновлення інфраструктури об'єкта вже вкладено близько 3,4 млн. грн., – говорить голова профкому профспілки Олег Нагорний. – Згідно підписаного меморандуму між ПАТ «ДМК» і ТОВ ВТФ «МІКОМП» басейн КСЦ у відведений час можуть безкоштовно відвідувати всі без винятку працівники металургійного комбінату!

Решта охочих, починаючи з дня відновлення роботи «Дніпровця» можуть відвідувати басейн по абонементу. При купівлі абонемента на 500 грн. – відвідування басейну дитиною становитиме 48 грн., дорослим – 64 грн. реальних грошей внесених до каси. За ці гроші ви можете перебувати в будівлі басейну 3 години. Абонемент дійсний як в басейні «МіКомп» (пр-т Аношкіна, 109), так і в басейні «Дніпровець» (вул. Іванівська, 53).

Для довідки телефони ресепшин:

«Дніпровець»: +38 (063) 9032323;
«МІКОМП»: +38 (068) 9032323.

Add a comment