У Спишська Нова Весь, 9-11 грудня проводилася першість Словаччини з плавання на малой воді (25-метровий басейн).

Вихованці тренера-кам`янчанина Андрія Олександровича Юрлова, який два роки працює в клубі "Nereus" міста Жиліна, стали бронзовими призерами. "П`ятеро моїх плавців змагалися в першості Словаччини у віковій категорії 14 років, - говорить тренер. - Спочатку Томаш Чижмарік, Томаш Затько, Якуб Легоцький і Азім Бен Саад вибороли в естафеті 4х50 м вільним стилем бронзову медаль. Хлопці програли другому місцю 0,19 секунди. Потім Томаш Чижмарік був третім на 400-метровці вільним способом. Також він був четвертим на 100 та 200 метрів вільним стилем і на сотці комплексним плаванням. А на 50-метровці вільним стилем, де змагалися 42 учасника, посів шосте місце. Там же Якуб Легоцький став восьмим, а Томаш Затько - дев`ятим. Взагалі, мої хлопці у всіх інших дисциплінах потрапили у топ-десятки".