orig 407379

Нарешті вихованець Кам`янського (а тоді ще Дніпродзержинського) СК "Прометей" Ілля Марченко перервав сильно тривалу серію невдач.

Після реабілітаційного періоду пов'язаного з травмою плеча, наш земляк з травня по вересень поточного року провів дев'ять зустрічей і у всіх підряд програв. Пройшовши кваліфікаційну сітку турніру-члленджера ATP "Almaty 2" (Казахстан) з призовим фондом 50 тисяч доларів, в матчі 1/16 фіналу він зустрічався з шостим сіяним тенісистом Енріке Лопес-Перес з Іспанії. Суперник займає в табелі рангів світового тенісу 167 місце (Марченко - 559). Зустріч між ними на хардовому корті тривала 2 години 14 хвилин. Поступившись іспанцеві в першій партії 3:6, Марченко в наступній, програючи з рахунком 1:3, виграв п'ять геймів поспіль. У вирішальній партії українець реалізував брейк-поінт і довів зустріч до перемоги - 6:4.

Завтра, 3 жовтня, о 10:00 розпочнеться зустріч 1/8 фіналу, де cуперником Марченка буде чех Зденк Колар.