П'ятниця, 09 грудня 2022

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27

P8mZ0m8lVaA

 

 
Два дня в тенісному залі СК "Прометей" проводились змагання з черлідингу. 28 жовтня 60 черлідерів змагались в Кубку Прометея, а наступного дня 150 спортсменів із 14 команд вели боротьбу за нагороди в першості міста. 
 
Mv1ZmsQ4Mkk
 
 
РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОСТІ КАМ`ЯНСЬКОГО
 
ПЕРШЕ МІСЦЕ
 
ХІП-ХОП КВАРТЕТ
 
Діти 8-12 років
 
"Екстрім Бойз" (СК "Іскра") - Данило Авер`янов, Олег Сніжко, Ілля Назаренко, Дмитро Серчанський.
 
ХІП-ХОП КОМАНДА
 
Юніори
 
"Старс" (СК "Іскра") - Н.Синенко, Л.Садвокасова, Л.Нестеренко, Л.Соловей, А.Бельговська, С.Зданевич, Є.Узунова, Х.Вєкшина, У.Передерій, Л.Марченко, А.Кісєльова, О.Стротчикова, Я.Красюк, С.Некрита.
 
Діти 8-12 років
 
"Екстрім Бойз" (СК "Іскра") - Д.Авер`янов, К.Антонюк, Б.Брик, Є.Климчук, П.Мельниченко, І.Назаренко, К.Серьогін, Д.Серчанський, О.Сніжко, С.Судак, М.Штепа, І.Яровий.
 
Дорослі
 
СК "Прометей" - Л.Тимофєєва, Д.Левенок, А.Шокотько, Я.Богиня, Н.Холобко, В.Жадько, Д.Романова, В.Соловей, А.Зіновчук, В.Чабан, В.Казанцева.
 
ДАНС-КВАРТЕТ
 
Діти 8-12 років
 
"Ягуари" (СК "Прометей") - Н.Шуригіна, В.Шокотько, С.Петля, Є.Шикова.
 
ДАНС-КОМАНДА  
 
Юніори
 
СК "Прометей", СК "Іскра" Н.Синенко, Л.Садвокасова, Л.Нестеренко, Л.Соловей, Х.Вєкшина, У.Передерій, Л.Марченко, А.Кісєльова, С.Гончарова, Д.Жадан, С.Головньова, Е.Шикова, Н.Шуригіна, П.Капранова, Н.Терещенко.
 
ДАНС-КВАРТЕТ
 
Дорослі
 
СК "Прометей" - А.Холобко, Л.Тимофєєва, А.Шокотько, В.Чабан.
 
ДЖАЗ-КВАРТЕТ
 
Юніори
 
"Ягуари" (СК "Прометй") - Д.Жадан, С.Головньова, А.Квашукова, П.Капранова.
 
ДАНС-КОМАНДА
 
Діти 5-8 років
 
"Пантери" (СК "Прометей") - К.Кудрявцева, В.Павлюк, К.Таран, Н.Сумкіна, О.Мосієнко, Д.Ячменьова, Д.Шиба, Д.Семеруніна, М.Терентьєва, Є.Король, Д.Товпіщук, О.Гусарець, Е.Шостак.
 
ДАНС-КОМАНДА
 
Діти 8-12 років
 
"Іскорки" (СК "Іскра")) - А.Сухолуцька, А.Чорнуха, В.Мазай, В.Шевченко, К.Тімченко, А.Каминченко, К.Губська, А.Бабенко, В.Кудрявцева.
 
ДАНС КОМАНДА
 
Дорослі
 
СК "Прометей" - Л.Тимофєєва, Д.Левенок, А.Шокотько, Я.Богиня, Н.Холобко, Д.Романова, А.Зіновчук, В.Чабан, В.Соловей, В.Казанцева, В.Жадько.
 
8cyBtC4JTA4
 
ДРУГЕ МІСЦЕ
 
ХІП-ХОП КВАРТЕТ 
 
Діти 8-12 років
 
"Молнія" (СК "Іскра") - Узунова Єва, Архипова Віолета, Манжула Софія, Щур Олександра.
 
ХІП-ХОП КОМАНДА
 
Юніори
 
"Ягуари" (СК "Іскра)") - Д.Жадан, С.Головньова, А.Пархонюк, Н.Шуригіна, В.Шокотько, П.Капранова, Н.Терещенко, С.Петля, К.Левченко.
 
ХІП-ХОП КОМАНДА
 
Діти 8-12 років
 
"Іскорки" (СК "Іскра") - А.Сухолудська, А.Чорнуха, К.Губська, В.Мазай, Г.Камінченко, В.Шевченко, К.Тімченко, В.Кудрявцева, Д.Іваськова.
 
ХІП-ХОП КОМАНДА
 
Дорослі
 
"Ракети" (СК "Іскра")) - П.Філіпова, О.Волнянська, К.Мурадян, Н.Савченко, Л.Руденко, А.Остапенко, Н.Осипенко.
 
ДАНС-КВАРТЕТ
 
Діти 8-12 рлків
 
"Молнія" (СК "Іскра") - О.Щур, В.Архіпова, Є.Узунова, С.Манжула.
 
ДАНС КОМАНДА 
 
Юніори
 
"Royal" (СК "Прометей") - А.Мосьпан, С.Кияниця, Л.Казанцева, Е.Косарєва, А.Музика, А.Кірпа, К.Друзь.
 
ДАНС-КВАРТЕТ
 
Дорослі
 
"Siren"(СК "Іскра") - А.Таращева, М.Фоміна, А.Зінченко, А.Шахава.
 
ДЖАЗ-КВАРТЕТ
 
Юніори
 
"Старс" (СК "Іскра") - С.Гончарова, У.Передерій, Л.Марченко, Л.Соловей.
 
ДАНС КОМАНДА
 
Діти 5-8 років
 
"Молнія" (СК "Іскра") - П.Кісєльова, О.Щур, В.Архіпова, С.Манжула, Ю.Бельговська, А.Настечко, Є.Коваленко, Н.Ровна, М.Левченко, Д.Дмітрієнко, Д.Горєла, В.Головньова, Є.Узунова.
ДАНС-КОМАНДА
 
Діти 8-12 років
 
"Старс" (СК "Іскра") - М.Валяр, О.Стротчикова, Я.Красюк, С.Некрита, А.Бельговська, С.Зданевич.
 
ДАНС КОМАНДА
 
Дорослі
 
"Ракети" (СК "Іскра") - П.Філіпова, О.Волнянська, К.Мурадян, Н.Савченко, Л.Руденко, А.Остапенко, А.Підкуйко.
 
Gh4nLt nNtI
 
 
ТРЕТЄ МІСЦЕ
 
ДАНС-КВАРТЕТ
 
Діти 8-12 років
 
Е.Іванова, Е.Неумиваченко, В.Нестеренко, М.Блажко.
 
ДАНС-КОМАНДА
 
Юніори
 
"Siren" (СК "Іскра") - А.Таращева, М.Фоміна, А.Соколова, А.Шахава, А.Зінченко, А.Нечипоренко, М.Кірпа, Д.Гончарова.
 
ДАНС-КВАРТЕТ
 
Дорослі
 
"Siren" (СК "Іскра") - А.Соколова, А.Нечипоренко, М.Кірпа, Д.Гочарова.
 
ДЖАЗ-КВАРТЕТ
 
Юніори
 
"Старс" (СК "Іскра") - А.Кісельова, К.Векшина, Л.Нестеренко, В.Синенко.
 
ДАНС-КОМАНДА
 
Діти 5-8 років
 
"Candy" (СК ШЧ "Прометей") - Я.Ларіоненко, СюРешетило, С.Медведєва, К.Задорожня, В.Доброгорська, В.Вінник, К.Боярченко, Д.Вінник.
 
ДАНС-КОМАНДА
 
Діти 8-12 років
 
"Queen"(ШЧ "Прометей") - К.Брусник, А.Качур, А.Біблій, К.Косьміна, Л.Кривороотова.
 
ДАНС КОМАНДА 
 
Дорослі
 
"Space" (СК "Іскра") - Д.Руденко, В.Гришина, Н.Козир, Д.Єрьоменко, О.Петченко, Е.Галенко, Д.Полюлях, А.Гненна. В.Саударгас.
 
 
 
 kSygQLtcaHg
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua