1штанга

17 березня в Кривому Розі пройшов чемпіонат області з важкої атлетики, в якому взяли участь близько ста атлетів. Кам'янське представляли 14 спортсменів з СК "Дніпровець", ДЮСШ № 2, ККФВ.

За повідомленням судді міжнародної категорії Олексія Петерімова, в першому потоці стартували дівчата. "Перше "золото" Кам'янському принесла юна Олександра Богун, - розповідає О.Петерімов. - Найвищі місця зайняли в своїх вагових категоріях Тетяна Мачула, Ольга Солодовникова і Анастасія Цвіль. "Срібло" та "бронза" відповідно на рахунку Аліни Канцер і Ірини Єрьоменко. у юнаків першу медаль (срібну) виборов Станіслав Жук. Перше місце у запеклій боротьбі зайняв кандидат в майстри спорту Ерік Потапов. Вперше виступаючи у ваговій категорії 69 кг, кандидат в майстри спорту Антон Петерімов встановив сім особистих рекордів: у ривку 100 і 102, в поштовху 116 і 120, в сумі двоєборства 213, 218 і 222 кілограмів. Ставши чемпіоном Дніпропетровщини в ривку, він все-таки поступився зовсім небагато майстру спорту з обласного центру Максиму Єременко, і в сумі двоборства став другим. Третій результат у ваговій категорії 94 кг показав Іван Соколов".

2штанга

У підсумку на рахунку кам'янских важкоатлетів десять призових місць (5 перших, 3 других і 2 третіх). Готували команду тренери Василь Петерімов, Олексій Петерімов, Сергій Петерімов і Микола Загриценко.