Кубок Лева

У Львові 22-23 червня проходив міжнародний турнір з шашок-64 "Кубок Лева-2019".

У змаганнях з швидких шашок взяли участь 57 спортсменів. Кам'янське представляли національний гросмейстер Олена Коротка, її вихованець в ДЮСШ № 2 першорозрядник Андрій Махонін, чемпіон світу і Європи 2017 року по версії I.D.C.D., майстер спорту Кирило Іванов. За підсумками турніру після дев'яти турів Кирило Іванов став другим, а Олена Коротка третьою.
62514570 2446778942210212 5625897766048759808 n

Серед дітей до 10 років Андрій Махонін посів перше місце (чотирнадцяте в загальному заліку). Учениця О.Короткої Росана Гринишин-Крук з Івано-Франківська у віковій групі гравців до 13 років отримала срібну медаль.

Кубок Лева1

А якщо врахувати, що переможцем "Кубка Лева" став міжнародний майстер з Дніпра Євген Івашко, то можна вважати повним тріумфом шашкової школи Дніпропетровщини.