111medal 1

Ярослав Радченко і Ольга Штрикуль стали переможцями першості Кам`янського з шашок-64 cеред гравців вікової категорії до восьми років.

Змагання відбулися шостого січня у ліцеї № 40. За дошками з чорно-білими клітинами грали 17 спортсменів 2016 року народження та молодші. Не дивлячись на юний вік, серед учасників були вже переможці та призери першостей України - Волємир Савінський, Ярослав Радченко, Ольга Штрикуль. Тож змагання були напруженими та цікавими.
Після семи зіграних турів за швейцарською системою стали відомі переможці та призери у хлопців і дівчат. Цікаво, що за виключенням третього місця у дівчат, яке посіла вихованка тренерки Ольги Губарєвої з ДЮСШ № 1, всі інші призові місця дісталися шашкістам ДЮСШ № 2. Серед тренерів другої спортивної школи Дмитро Савінський підготував срібного призера, всі інші нагороди дісталися вихованцям Ігоря Губарєва.