IMG a9285320cd81e98b5709ba37c1865a15 V

12 жовтня, у ліцеї № 40 відбувся чемпіонат Кам`янського серед молоді (юнаки та дівчата до 26 років). Переможцями стали - Добриня Савінський та Віра Попруга.

На жаль, декілька спортсменів високого рівня гри не змогли прийняти в ньому участь, тому кількість учасників була невеликою (13 шашкістів) і турнір пройшов за швейцарською системою у сім турів.

Серед юнаків відзначився студент ДДТУ, кандидат в майстри спорту Добриня Савінський. Вихованець тренера Дмитра Савінського (ДЮСШ № 2) набрав 12 очок з 14 можливих і посів найвищу сходинку п`єдесталу пошани. На другому місці учень наукового ліцею ім. А.Лигуна Ілля Перемітько (тр. І.Губарєв). Третім до фінішу прийшов один з наймолодших учасників цих змагань 12-річний учень ліцею № 15 Тимофій Сич, підопічний тренерки з ДЮСШ № 3 Альони Губарєвої.

У жіночому турнірі найкращий результат показала студенти ДДТУ. Чемпіонський титул здобула майстриня спорту Віра Попруга, яка тренується в Дніпрі у Анатолія Панченка. "Срібло" дісталося аспірантці, кандидатці в майстри спорту Альоні Вовк (тр. І.Губарєв). Третє місце посіла першорозрядниця Анастасія Губарєва (тр. І.Губарєв).

IMG fc5983c28248e50df7c4647a3a576ee4 V