384098246 1255346585177332 3041811863754682355 n

У центральній бібліотеці Кам`янського, 27 вересня пройшов чемпіонат міста з шашок серед спортсменів з інвалідністю. Чемпіонські титули вибороли Раїса Місюра і Віктор Штефан.

Шістнадцять шашкістів провели загальний турнір. А нагороди отримали призери як серед жінок, так і серед чоловіків. За ходом змагань слідкувала перша у Дніпропетровській області міжнародна гросмейстерка (2003) Людмила Сивук.

Серед жінок чемпіонкою стала Раїса Місюра. Срібну нагороду отрмала Валентина Плякун. "Бронза" у Віри Костюк.

Першим серед чоловіків став Віктор Штефан. Друге місце посів Андрій Определяков. Третя позиція у Дмитра Чумакова.

Медалі і грамоти призерам вручив начальник Кам`янського "Інваспорту" Юрій Коновалов.