06374665311430471 n

У Івано-Франківську, з 20 по 24 серпня проводився Всеукраїнський турнір "Кубок Прикарпаття" з шашок-64. Гравці з Кам`янської ДЮСШ № 2 посіли чотири призові місця.

У турнірі, який проходив у приміщенні обласного центру розвитку шахів і шашок змагання проходили за швейцарською системою. Після дев`яти турів, в загальному заліку друге-третє місце (третім тільки за коефіцієнтом) поділив Добриня Савінський, вихованець тренера Кам`янської ДЮСШ № 2 Дмитра Савінського. Його рідні сестра і брат, Зоряна та Волємір посіли другі місця відповідно серед дівчат і хлопчиків до 10 років. Їх колежанка по спортивній школі Аріна Федорченко (на фото) стала кращою серед дівчат. І Зоряна, і Аріна підтвердили перший спортивний розряд.