GPHYVNmAvD4

На стадіоні "Промінь" 29 травня пройшли змагання з легкої атлетики, що входять в залік спартакіади Кам'янського коледжу фізичного виховання. У змаганнях взяли участь представники чотирнадцяти груп ККФВ.

Після рапорту керівника парадом Олександра Валєнка, головний суддя Михайло Борисов відкрив змагання. Легку атлетику називають "королевою спорту". А біг на спринтерські дистанції, що відкриває змагання, і естафети на цих же дистанціях, що закривають їх, є перлинами в королівську корону. На 100-метровому відрізку доріжки бігуни вкладають максимум своїх швидкісних і вольових якостей. Після майже двох десятків забігів судді-хронометристи В.Блюдо, С.Андросович і С.Гужва визначили найшвидших серед юнаків і дівчат, для яких були проведені ще і фінали. Призерами стали: Караповська Марина (32 група) - 13,6 сек; Мухачова Ксенія (12 гр.) - 14,8 сек; Огай Вікторія (12 гр.) - 15,00 сек.

EH3VCAjxz4M

Перемогу здобули в бігу на 100 метрів також Лебідь Віталій і Мельничук Дмитро, які показали однаковий час 11,8 сек. Третім став Асперов Олександр - 12,2 сек.

stK7 ES0rM4

У залік спартакіади увійшли також біг на дистанції 400, 800 і 1500 метрів, стрибки в довжину і спортивна ходьба на два кілометри.

За результатами змагань після всіх видів спорту первое-третє місця посіли відповідно спортсмени 3, 1 і 2 курсів.