ТРИАТЛОН021586961525602634 n

На Теплому озері, що в Курилівці, 8 липня пройшли Чемпіонати Кам`янського з плавання на відкритій воді, акватлону, та кросового триатлону.

В змаганнях приймали участь більше півсотні спортсменів різних вікових категорій з Кам`янського, Запоріжжя, Кременчука. Наймолодшому учаснику Кирилу Плаксивому, який приїхав позмагатися з Кременчука - 8 років, найстаршому – кам’янчанину Віктору Таюнді – 53. Напередодні пройшла сильна злива, але в день змагань майже з самого ранку було спекотно, температура в тіні сягала +35 градусів. Тож спортсмени в очікуванні свого старту рятувалися прохолодою озера та водичкою від вже традиційних спонсорів змагань фірми "Наяда".

Як повідомив організатор змагань, голова міської федерації триатлону Юрій Макогонов, прикладом для учасників чемпіонату стали тренери з Запоріжжя Сергій Дрозд, Кирило Кривонос (державний тренер міністерства молоді та спорту України), Сергій Кирчик з Кременчука та директор Кам’янської ДЮСШ № 5 Дмитро Краєвський. Вони показали своїм прикладом, що нема вікових обмежень для справжніх атлетів, пройшовши дистанції змагань разом зі своїми вихованцями.

Весь п`єдестал пошани в плаванні на дистанції 300 м посіли представники Запоріжжя: Кирило Кривонос, Сергіій Дрозд, Євген Зубяк.

В акватлоні на дистанціях 150 м плавання та 800 м бігу в своїх категоріях призерами стали вихованці Кам’янської ДЮСШ № 5 Ярослав Горбулінський, Олександр Юшин, Данило Поломошнов, Іван Карпов, Марія Ларіна та Софія Товстоп’ят з Кременчука. На дистанціях вдвічі довших, перше місце було за Юрієм Сердюком (ДЮСШ № 5), друге за представником Запорізького клубу "TriSport" Терентієм Прядко. Третю сходинку зайняв кам’янчанин Влад Костенко, вихованець тренера Тетяни Ліпи. В старшій віковій категорії не було рівних Дмитру Краєвському.

В змаганнях з кросового триатлону в віковій категорії до 10 років кращими були вихованці кременчуцької школи триатлону Вололдимимр Шиляєв та Тимур Содін. Серед спортсменів віком 10-13 років перше місце виборов вихованець ДЮСШ № 5 Олександр Ворона. Другим став Назар Коношенко із Запоріжжя. Третє місце посів Гліб Янович (ДЮСШ № 5). У цій же категорії серед дівчат перше місце та приз глядацьких симпатій дісталися Заріні Бліновій з Кременчука.

І в самій складній дисципліні – кросовому триатлоні - на дистанціях 300 м плавання, 8 км велоперегонів та 1600 м бігу найкращу витривалість показав вихованець запорізького клубу "TriSport" Роман Чупринін. На другу сходинку п’єдесталу пошани зійшов Костянитин Лазаренко (ДЮСШ № 5). Третім був ще один представник Запоріжжя Терентій Прядко. В старшій віковій категорії перше-третє місця відповідно посіли Сергій Кірчик (Кременчук), Артем Кравченко (Кам`янське), Віктор Таюнда (Кам`янське). До речі, для Артема Кравченка це було перше випробування триатлоном.