Прометей

В Полтаві з сьомого по десяте грудня проходив заключний етап XVII міжнародного турніру з волейболу пам’яті Ігоря Лисенка. У змаганнях взяли участь 42 команди з України, Білорусі, Литви, Латвії, Польщі та Болгарії.

Кам`янське представляли дві команди: жінки – "Прометей (+35), чоловіки – "Міськводоканал".

У підгрупах відбіркових ігор "Міськводоканал" зустрівся з господарями майданчика – полтавчанами, а також із представниками Болгарії, Запоріжжя та Краматорська. За підсумками змагань команда зайняла п`яте місце серед 12 колективів.

"Прометеївки", подолавши всіх своїх суперників, зустрілися у фіналі з командою Києва. Із рахунком 2:1 вони обіграли суперниць та вчергове стали переможцями турніру.

З призом1

Кращим гравцем року визнана Наталія Васильченко з команди "Прометей". Кращим гравцем турніру за опитуваннями спортивних журналістів теж визнана кам’янчанка – Тетяна Таранцова. Волейболістку нагороджено цінним подарунком Дніпропетровського відділення Національного олімпійського комітету.