351339868 1222617855081223 5784946382914175949 n

В італійському місті Нуоро, 2-4 червня проводився міжнародний гандбольний турнір "Second Janos Trophy". Перемогла жіноча команда "Карпати" (Ужгород), в складі якої грала кам`янчанка Дарина Кот (№ 11).

351455890 277767621378649 6783927122038116867 n

Крім "Карпат", в турнірі приймали участь дві італійські команди ("Città del Redentore", "Raimond Handball Sassari") і "Dublin City Handball" (Ірландія). По ходу змагань українки перемогли "Dublin City Handball" - 41:21, "Raimond Handball Sassari" - 33:17, "Città del Redentore" - 34:30. Таким чином, "Карпати" другий рік поспіль стають переможницями цього турніру. Золоту медаль і приз кращої бомбардирки турніру отримала Дарина Кот, вихованка тренера Олега Усенка із Кам`янської ДЮСШ № 1 (із 108 закинутих м`ячів української команди, 20 приходиться на нашу голеадорку).

Перший день

Другий день

Третій день

Потрібно сказати, що нинішній рік став багатим на нагороди для нашої землячки. Минулого місяця Дарина Кот стала срібною призеркою Кубку України. Права півсередня увійшли до збірної найкращих гравчинь у Суперлізі сезону 2022/2023 р.р. за амплуа. Даша також була визнана найкращою снайперкою фіналу Кубку України. А 20 травня в складі "Карпат" вона ще й стала бронзовою призеркою чемпіонату Угорщини з гандболу NB II NŐI північно-східної зони.

Нагадаю, що за свою ігрову кар`єру Дарина Кот ставала чемпіонкою України, Словаччини, Туреччини і Ізраїлю.