3968543000784153675 n

У Мукачево, з 21 по 24 вересня відбувся кубок України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків (2009/2011 р.н.). На трьох матах змагалися і демонстрували свою професійну майстерність понад 350 учасників з 18 регіонів країни.

Іван Бринюк, вихованець тренера Юрія Никитенка з Кам`янської ДЮСШ № 3, виборов бронзову медаль. Наш богатир боровся у ваговій категорії до 100 кг, де успішно впорався з усіма опонентами, вигравши сутички на туше. І лише в передостанньому бої Бринюк зустрів потужний супротив та поступився чинному чемпіону з Київської області. Особливо Іван запам`ятався після блискавичної сутички на маті "В", де вже на 18 секунді положив на лопатки Тараса Макарчука з Полтавщини (відео

Наступним викликом для хлопця стане чемпіонат України, який відбудеться в Черкасах з 13 по 14 жовтня. Незнаючи на те, що нашому земляку всього 14 років, він буде боротися зі старшими суперниками, у віковій категорії U16.